Zasilacz napięciowy hermetyczny IP67 12V 16A 192W GLP GPV-200-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz napięciowy w hermetycznej obudowie IP67 12V DC 16A 192W GPV-200-12, marki Global Leader Power sprawdzi się w wielu wymagających aplikacjach gdzie wymagane jest spełnienie restrykcyjnych norm Emisji EMC oraz norm Bezpieczeństwa. Przeznaczone są one do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Zaimplementowane moduły zabezpieczeniowe oraz wydajny system chłodzenia zapewniają bezawaryjną stabilność oraz ciągłość pracy.
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Nadprądowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- II klasa ochronności,
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Spełnia Normy Emisji EMC
- Spełnia Normy Bezpieczeństwa
- Testowane pod pełnym obciążeniem
- Stopień ochrony IP67
- Wysoka sprawność, niezawodność oraz długa żywotność
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 12V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 192W |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 16A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 200 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0 ÷ 16A |
| Sprawność | 87% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 2.6A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 30A - 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -30°C ÷ 70°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 191 x 63 x 37.5mm |
| Waga | 1.2kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod EAN | 5902135120590 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci