Zasilacz napięciowy hermetyczny IP67 24V 1A 20W GLP GPV-20-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz napięciowy w hermetycznej obudowie IP67 24V DC 1A 20W GPV-20-24, marki Global Leader Power sprawdzi się w wielu wymagających aplikacjach gdzie wymagane jest spełnienie restrykcyjnych norm Emisji EMC oraz norm Bezpieczeństwa. Przeznaczone są one do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Zaimplementowane moduły zabezpieczeniowe oraz wydajny system chłodzenia zapewniają bezawaryjną stabilność oraz ciągłość pracy.
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Nadprądowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- II klasa ochronności
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Spełnia Normy Emisji EMC EN55015
- Spełnia Normy Bezpieczeństwa EN61347-2-13
- Testowane pod pełnym obciążeniem
- Stopień ochrony IP67
- Wysoka sprawność, niezawodność oraz długa żywotność
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 24W |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 1A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 90 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0 ÷ 1A |
| Sprawność | 84% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 3% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.55A - 115VAC / 0.3A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 15A - 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -30°C ÷ 70°C |
| Klasa ochronności | II |
| Żywotność | 70 000h |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 140 x 32 x 25mm |
| Waga | 0.19kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod EAN | 5901885204383 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci