Zasilacz do szynoprzewodów magnetycznych 10mm 48V 200W - ML2180
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz do szynoprzewodu to urządzenie służące do przetwarzania napięcia przemiennego z sieci energetycznej na niższe napięcie stałe dostosowane do wymagań oprawy szynowej 48V. Zasilacz wykonany z wysokiej jakości materiałów, tworząc dzięki temu stabilny oraz niezawodny produkt.
Produkt dedykowany do szyn magnetycznych o szerokości 10mm ( patrz produkty powiązane).
Cechy zasilacza systemu magnetycznego 10mm - ML2180:
- Solidna budowa
- Płaska obudowa i niewielkie gabaryty
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 48V
- Niezawodność oraz długa żywotność
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 48V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 200W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Temperatura pracy | -10 ÷ +50°C |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 350 x 31 x 62mm |
| Waga | 0.6kg |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod producenta | ML2180 |
| Kod EAN | 5902693721802 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci