Zasilacz napięciowy do szynoprzewodów magnetycznych 48V 200W - SKU 6895
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Niewielkie gabaryty
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 48V
- Niezawodność oraz długa żywotność
- 36 miesięcy gwarancji
| LISTA DEDYKOWANYCH SZYN DO ZASILACZA SKU 6895 | |||
|---|---|---|---|
| SKU 6896 | SKU 6897 | SKU 6890 | SKU 6891 |
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 48V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 200W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 200 ÷ 240VAC |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Waga | 0.4kg |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod producenta | 6895 |
| Kod EAN | 3800157697491 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci