Zasilacz napięciowy hermetyczny MW Power 12V 30W 2.5A - AF12-2501
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy hermetyczny marki MW Power w niewielkiej obudowie 12V 2.5A 30W AF12-2501 przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Znajduje zastosowanie w szczególności do zasilania taśm LED, modułów LED, paneli LED, liter świetlnych, sterowników LED itp.
Zasilacze z tej grupy spełniają szereg norm bezpieczeństwa, uniwersalny zakres napięcia wejściowego oraz wysoki stopień hermetyczności. Model ten dodatkowo cechuje się niewielkimi rozmiarami, co doskonale sprawdzi się podczas montażu w miejscach o ograniczonym miejscu na zasilacz LED.
Cechy zasilacza hermetycznego - AF12-2501:
- Niewielki rozmiar obudowy zasilacza LED
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 12V
- Prąd wyjściowy: 2.5A
- Moc znamionowa: 30W
- Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego ( 100 ÷ 240VAC )
- Wysoka klasa IP67
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Sprawność wynosząca 80%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 12V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 30W |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 2.5A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 80% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.6A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 30A - 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20 ÷ +50°C |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 221 x 30 x 20 mm |
| Waga | 0.27kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | AF12-2501 |
| Kod EAN | 5902135154830 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci