Zasilacz napięciowy hermetyczny ultrapłaski - POS 12V 20W 1.67A FTPC20V12-FP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy marki POS w ultrapłaskiej, hermetycznej obudowie 12V 1.67A 20W FTPC20V12-FP przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Znajduje zastosowanie w szczególności do zasilania taśm LED, modułów LED, paneli LED, liter świetlnych, sterowników LED itp.
Zasilacze z tej grupy spełniają szereg norm bezpieczeństwa oraz posiadają wbudowane zabezpieczenie, które zapewniają o ciągłości pracy. Model ten, w wersji ultrapłaskiej doskonale sprawdzi się podczas montażu w miejscach o ograniczonym miejscu na zasilacz LED oraz wymagających zwiększonej odporności na wilgoć.
- Ultra niski rozmiar obudowy zasilacza LED
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 12V
- Prąd wyjściowy: 1.67A
- Moc znamionowa: 20W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 180 ÷ 264VAC )
- Stopień ochrony IP44
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe
- Sprawność wynosząca 85%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesiące gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 12V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 20W |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 1.67A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 180 ÷ 264VAC bez dimmingu |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0 ÷ 1.67A |
| Sprawność | 85% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.3A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | <60A - 230VAC (25°C) |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Żywotność | 30 000h |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 127 x 44 x 14.5mm |
| Waga | 0.2kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC20V12-FP |
| Kod EAN | 5902135125694 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci