Zasilacz napięciowy hermetyczny ultrapłaski POS 12V 60W 5A FTPC60V12-DA-WP DALI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy hermetyczny marki POS w super wąskiej obudowie 12V 5A 60W FTPC60V12-DA-WP przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Znajduje zastosowanie w szczególności do zasilania taśm LED, modułów LED, paneli LED, liter świetlnych, sterowników LED itp. Prezentowany zasilacz posiada wbudowany interfejs DALI oraz funkcje ściemniania typu push.
Zasilacze z tej grupy spełniają szereg norm bezpieczeństwa oraz posiadają II klasę izolacji dzięki czemu mogą być wykorzystywane w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. meble). Model ten, w wersji SLIM doskonale sprawdzi się podczas montażu w miejscach o ograniczonym miejscu na zasilacz LED.

| Działanie | Funkcja |
|---|---|
| naciśnięcie <0.05 sec. | bez zmian |
| naciśnięcie 0.1-1 sec | załączenie/wyłączenie |
| naciśnięcie 1.5-10 sec. | ściemnianie / rozjaśnianie |
| naciśnięcie >11 sec. | ustawienie 100% jasności |
Każde kolejne naciśnięcie zmienia kierunek funkcji ściemniania tzn. jeżeli obecnie dokonywane było ściemnianie to kolejne przyciśnięcie spowoduje rozjaśnienie. Ustawienie fabryczne to 100% jasności.

| Funkcja | Wyprowadzenie - opis |
|---|---|
| DA | DA sygnał/przewód neutralny |
| DA | DA sygnał/przewód fazowy |
| AC/N | wejście: AC/N |
| AC/L | wejście: AC/L |
| Red + | Wyjście: Uwy+ |
| Black - | Wyjście: Uwy- |
- Wbudowany interfejs DALI oraz funkcje ściemniania typu push
- Ultra niski i wąski rozmiar obudowy zasilacza LED
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 12V
- Prąd wyjściowy: 5A
- Moc znamionowa: 60W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 220 ÷ 240VAC )
- Zakres ściemniania 1-100%
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / nadnapięciowe
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Wysoki stopień ochrony IP67
- Sprawność wynosząca 88%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 12V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 60W |
| Możliwość ściemniania | tak - wbudowany interfejs DALI oraz funkcja ściemniania typu push |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 5A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 220 ÷ 240VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 88% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.6A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 50A - 230VAC(25°C) |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Temperatura pracy | -40°C ÷ 60°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 407,6 x 37 x 21,4mm |
| Waga | 0.4kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC60V12-DA-WP |
| Kod EAN | 5902135134269 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci