Zasilacz napięciowy modułowy POS 24V 76.8W 3.2A POS-75-24-C2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy 24V 76.8W 3.2A POS-75-24-C2 przeznaczony jest do pracy w systemach automatyki przemysłowej, sterowania maszyn, wykorzystuję się go również w elektronice przemysłowej. Dysponuje on szeregiem zabezpieczeń takich jak zabezpieczenie zwarciowe, przeciążeniowe i nadnapięciowe.
Zasilacze tej grupy to najlepszy stosunek jakości do ceny.
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 24V
- Prąd wyjściowy: 3.2A
- Moc znamionowa: 76.8W
- Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego (90 ÷ 264VAC)
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Testowany pod pełnym obciążeniem
- Sprawność wynosząca 88%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 24 miesiące gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 76.8W |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 3.2A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 90 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego | 21.5 ÷ 26.5V |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0 ÷ 3.2A |
| Sprawność | 88% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 1% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.85A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 50A - 230VAC(25°C) |
| Pobór mocy w stanie bez obciążenia | 0.4W |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +70°C |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 99 x 97 x 30mm |
| Waga | 0.3kg |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod producenta | POS-75-24-C2 |
| Kod EAN | 5902135154410 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci