Zasilacz napięciowy na szynę DIN Delta Chrome 24V 30W DRC-24V30W1AZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz napięciowy na szynę DIN (TS-35) DELTA DRC-24V30W1AZ z serii Chrome przeznacznony jest do pracy w systemach elektroniki przemysłowej, można go stosować również w automatyce przemysłowej czy urządzeniach gospodarstwa domowego. Posiada lekką konstrukcję, która jest w stanie wytrzymać trudne warunki przemysłowe oraz małe gabaryty, przez co idealnie sprawdza się w małych miejscach.
Charakteryzuję się zabezpieczeniem nadnapięciowym, nadprądowym oraz termicznym.
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 24V
- Prąd wyjściowy: 1.25A
- Moc znamionowa: 30W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 90 ÷ 264VAC )
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: termiczne / nadnapięciowe / nadprądowe / zwarciowe / przeciążeniowe
- Przystosowany do montażu na szynie DIN TS-35
- Sprawność wynosząca 87%,niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 60 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | na szynę DIN |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 30W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 1.25A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 90 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 87% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 2% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.8A - 115VAC / 0.6A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 25A - 115VAC / 50A - 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -25°C ÷ +70°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 91 x 53 x 55.6mm |
| Waga | 0.14kg |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Kod producenta | DRC-24V30W1AZ |
| Kod EAN | 5902135117828 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci