Zasilacz napięciowy na szynę DIN Delta Chrome 24V 60W DRC-24V60W1AZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz napięciowy na szynę DIN (TS-35) DELTA DRC-24V60W1AZ z serii Chrome przeznacznony jest do pracy w systemach elektroniki przemysłowej, można go stosować również w automatyce przemysłowej czy urządzeniach gospodarstwa domowego. Posiada lekką konstrukcję, która jest w stanie wytrzymać trudne warunki przemysłowe oraz małe gabaryty, przez co idealnie sprawdza się w małych miejscach.
Charakteryzuję się zabezpieczeniem nadnapięciowym, nadprądowym oraz termicznym.
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 24V
- Prąd wyjściowy: 2.5A
- Moc znamionowa: 60W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 90 ÷ 264VAC )
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: termiczne / nadnapięciowe / zwarciowe / termiczne
- Przystosowany do montażu na szynie DIN TS-35
- Sprawność wynosząca 88%,niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 60 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | na szynę DIN |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 60W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 2.5A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 90 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego | 24 ÷ 28V |
| Sprawność | 88% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 2% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 1.5A - 115VAC / 1A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 25A - 115VAC / 50A - 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -25°C ÷ +70°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 91 x 71 x 55.6mm |
| Waga | 0.24kg |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Kod producenta | DRC-24V60W1AZ |
| Kod EAN | 5902135112403 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci