Zasilacz napięciowy na szynę DIN POS 12V 40W MDIN40W12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz napięciowy na szynę DIN (TS-35/7.5 lub 15) POS MDIN40W12 40W/12V 3.33A przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Zasilacze na szynę DIN stosowane są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest minimalizacja miejsca zajmowanego przez zasilacz.
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 12V
- Prąd wyjściowy: 3.33A
- Moc znamionowa: 40W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 90 ÷ 264VAC )
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Przystosowany do montażu na szynie DIN TS-35/7.5 lub 15
- Wysoka sprawność wynosząca 80%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | na szynę DIN |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 12V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 40W |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 3.33A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 90 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0 ÷ 3.33A |
| Sprawność | 80% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.4A - 230VAC / 0.7A - 115VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 60A - 230VAC(25°C) |
| Pobór mocy w stanie bez obciążenia | 1W |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20 ÷ +50°C |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 100 x 90 x 40mm |
| Waga | 0.28kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | MDIN40W12 |
| Kod EAN | 5902135123652 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci