Zasilacz napięciowy na szynę DIN POS 24V 60W DIN60W24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz napięciowy na szynę DIN (TS-35) POS DIN60W24 60W 24V 2.5A przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Zasilacze na szynę DIN stosowane są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest minimalizacja miejsca zajmowanego przez zasilacz.
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 24V
- >Prąd wyjściowy: 2.5A
- Moc znamionowa: 60W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 180 ÷ 264VAC )
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Przystosowany do montażu na szynie DIN TS-35/7.5 lub 15
- Wysoka sprawność wynosząca 87%,niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | na szynę DIN |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 60W |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 2.5A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 180 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego | 22 ÷ 28.5V |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0 ÷ 2.5A |
| Sprawność | 87% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 2% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.7A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 40A - 230VAC(25°C) |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20 ÷ +50°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 78 x 93 x 56mm |
| Waga | 0.27kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | DIN60W24 |
| Kod EAN | 5902135137956 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci