Zasilacz napięciowy ultrapłaski GLP 24V 200W 8.33A GTPC-200-24-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy marki GLP w super wąskiej obudowie 24V 8.33A 200W GTPC-200-24-S przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Znajduje zastosowanie w szczególności do zasilania taśm LED, modułów LED, paneli LED, liter świetlnych, sterowników LED itp.
Zasilacze z tej grupy spełniają szereg norm bezpieczeństwa oraz posiadają II klasę izolacji dzięki czemu mogą być wykorzystywane w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. meble). Model ten, w wersji SLIM doskonale sprawdzi się podczas montażu w miejscach o ograniczonym miejscu na zasilacz LED.
Główne cechy zasilacza GTPC-200-24-S:
- Ultra niski i wąski rozmiar obudowy zasilacza LED
- Kompatybilność z osłoną na zasilacz VARIO30-08
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 24V
- Prąd wyjściowy: 8.33A
- Moc znamionowa: 200W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 180 ÷ 264VAC )
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Termiczne
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Sprawność wynosząca 92%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 200W |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 8.33A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 180 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 92% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 1.3A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 85A / 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Klasa ochronności | II |
| Żywotność | 30 000h |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 335 x 30 x 21.6mm |
| Waga | 0.33kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | GTPC-200-24-S |
| Kod EAN | 5902135152263 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci