Zasilacz LED napięciowy ultrapłaski POS 24V 150W 6.25A FTPC150V24-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy marki POS w super wąskiej obudowie 24V 6.25A 150W FTPC150V24-S2 przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Znajduje zastosowanie w szczególności do zasilania taśm LED, modułów LED, paneli LED, liter świetlnych, sterowników LED itp.
Zasilacze z tej grupy spełniają szereg norm bezpieczeństwa oraz posiadają II klasę izolacji dzięki czemu mogą być wykorzystywane w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. meble). Model ten, w wersji SLIM doskonale sprawdzi się podczas montażu w miejscach o ograniczonym miejscu na zasilacz LED.
- Ultra niski i wąski rozmiar obudowy zasilacza LED
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 24V
- Prąd wyjściowy: 6.25A
- Moc znamionowa: 150W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 180 ÷ 264VAC )
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Sprawność wynosząca 91%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 150W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 6.25A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 180 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0 ÷ 6.25A |
| Sprawność | 91% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 1A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 60A - 230VAC(25°C) |
| Pobór mocy w stanie bez obciążenia | 0.5W |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 320.6 x 30 x 18.2mm |
| Waga | 0.3kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC150V24-S2 |
| Kod EAN | 5902135153741 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci