Zasilacz prądowy hermetyczny GLP IP67 700mA 19.6W GPC-20-700
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalny zasilacz led stało-prądowy w hermetycznej obudowie IP67 GPC-20-700, przeznaczony do zasilania obwodów i diod led o prądzie przewodzenia 700mA i maksymalnej mocy wyjściowej do 19.6W. Zasilacze prądowe uzależniają swoje napięcie wyjściowe względem stałej wartości prądu zasilającego.
Wodoszczelne zasilacze prądowe serii GPC marki Global Leader Power sprawdzają się w wielu wymagających aplikacjach oświetlenia LED. Każdy z modeli zasilaczy GPC przeszedł pomyślnie szereg rygorystycznych testów wykonywanych pod pełnym obciążeniem.
- Zasilacz stało-prądowy o prądzie wyjściowym 700mA
- Napięcie wyjściowe rzędu 3 ÷ 28V
- Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego (90 ÷ 264VAC)
- Wysoki stopień ochrony zasilacza IP67
- Zabezpieczenia: Zwarciowe
- II klasa ochronności, 2 klasa mocy wg UL1310, źródło LPS
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Testowany pod pełnym obciążeniem
- Wysoka sprawność wynosząca 80%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | stałoprądowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 3 ÷ 28V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 19.6W |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 700mA |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 90 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 80% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.55A - 115VAC / 0.28A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 70A - 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Temperatura pracy | -30°C ÷ 70°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 140 x 32 x 25mm |
| Waga | 0.2kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | GPC-20-700 |
| Kod EAN | 5901885208367 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci