Zasilacz prądowy ultrapłaski POS 1400mA 30.8W FTPC30C1400-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED ultrapłaski stało-prądowy FTPC30C1400-S to zasilacz wykorzystywany do zasilania w szczególności diod i układów LED które to wymagają zasilania prądem o stałej wartości.
Zasilacz z tej grupy spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz posiadają II klasę izolacji dzięki czemu może być wykorzystywany w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. meble).
- Zasilacz stało-prądowy o prądzie wyjściowym 2100mA
- Napięcie wyjściowe rzędu: 11÷22V
- Moc znamionowa: 30.8W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 180 ÷ 264VAC )
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: Zwarciowe
- Ultra niski i wąski rozmiar
- Wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Wysoka sprawność wynosząca 85%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | stałoprądowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 11 ÷ 22V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 30.8W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 1400mA |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 180 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 85% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.25A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 80A - 230VAC(25°C) |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Temperatura pracy | -20 ÷ +50°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 251 x 30 x 16mm |
| Waga | 0.115kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC30C1400-S |
| Kod EAN | 5902135118504 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci