Zasilacz prądowy ultrapłaski POS 350mA 19.6W FTPC20C350
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED ultrapłaski stało-prądowy FTPC20C350 to zasilacz wykorzystywany do zasilania w szczególności diod oraz układów LED które to wymagają zasilania prądem o stałej wartości.
Zasilacz z tej grupy spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz posiada II klasę izolacji dzięki czemu może być wykorzystywany w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. meble).
- Zasilacz stało-prądowy o prądzie wyjściowym 350mA
- Napięcie wyjściowe rzędu 30÷56V
- Moc znamionowa: 19.6W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 180 ÷ 264VAC )
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Termiczne
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Sprawność wynosząca 83%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | stałoprądowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 30 ÷ 56V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 19.6W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 350mA |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 180 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 83% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.3A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 70A - 230VAC(25°C) |
| Pobór mocy w stanie bez obciążenia | 1W |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 159 x 58 x 18mm |
| Waga | 0.11kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC20C350 |
| Kod EAN | 5901885208602 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci