Zasilacz prądowy ultrapłaski POS 1400mA 59.5W FTPC60C1400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED ultrapłaski stało-prądowy FTPC60C1400 to zasilacz wykorzystywany do zasilania w szczególności diod oraz układów LED które to wymagają zasilania prądem o stałej wartości.
Zasilacz z tej grupy spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz posiada II klasę izolacji dzięki czemu może być wykorzystywany w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. meble).
- Zasilacz stało-prądowy o prądzie wyjściowym 1400mA
- Napięcie wyjściowe rzędu: 21÷42.5V
- Moc znamionowa: 59.5W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 200 ÷ 240VAC )
- Wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
- Posiada II klasę ochronności
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Termiczne
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Wysoka sprawność wynosząca 85%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | stałoprądowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 21÷ 42.5V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 59.5W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 1400mA |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 200 ÷ 240VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 85% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.4A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 120A - 230VAC (25°C) |
| Pobór mocy w stanie bez obciążenia | < 1W |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 185 x 63.5 x 22mm |
| Waga | 0.4kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC60C1400 |
| Kod EAN | 5901885208664 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci