Zasilacz prądowy z DIMM 3w1 hermetyczny IP67 1050mA 42W GPF-40D-1050
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalny zasilacz led stałoprądowy z wbudowaną funkcją ściemniania 3w1 (Dimming). Wbudowany filtr PFC zapewnia mniejsze straty energii, a hermetyczna obudowa o klasie ochrony IP67 umożliwia zastosowanie zasilacza zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu. GPF-40D-1050, przeznaczony do zasilania diod o prądzie przewodzenia 1050mA i maksymalnej mocy wyjściowej do 42W. Zasilacze prądowe uzależniają swoje napięcie wyjściowe względem stałej wartości prądu zasilającego.
Hermetyczne zasilacze prądowe serii GPF marki Global Leader Power sprawdzają się w wielu wymagających aplikacjach oświetlenia LED. Każdy z tych modeli zasilaczy przeszedł pomyślnie szereg rygorystycznych testów wykonywanych pod pełnym obciążeniem.
Funkcję ściemniacza można realizować na trzy sposoby:
1. Za pomocą rezystancji zmieniającej się w granicach 10kΩ÷100kΩ:
| Procent prądu znamionowego [3%] | 0% | 10% | 20% | 30% | 40% | 50% | 60% | 70% | 80% | 90% | 100% | 100% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wartość rezystancji | 0kΩ | 10kΩ | 20kΩ | 30kΩ | 40kΩ | 50kΩ | 60kΩ | 70kΩ | 80kΩ | 90kΩ | 100kΩ | Przerwa |
2. Za pomocą zewnętrznego źródła napięcia stałego zmieniającego się w granicach 1÷10V:
| 1÷10V | 0V | 1V | 2V | 3V | 4V | 5V | 6V | 7V | 8V | 9V | 10V | Przerwa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Procent prądu znamionowego [3%] | 0% | 10% | 20% | 30% | 40% | 50% | 60% | 70% | 80% | 90% | 100% | 100% |
3. Za pomocą sygnału PWM zmieniającego się w granicach 10%÷100%, f > 1kHz, U = 10V.
| PWM | 0% | 10% | 20% | 30% | 40% | 50% | 60% | 70% | 80% | 90% | 100% | Przerwa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Procent prądu znamionowego [3%] | 0% | 10% | 20% | 30% | 40% | 50% | 60% | 70% | 80% | 90% | 100% | 100% |
Ściemnianie polega na zmianie prądu znamionowego zasilacza w granicach 0%÷100% w trybie pracy stałoprądowej.
- Zasilacz stało-prądowy o prądzie wyjściowym 1050mA
- Napięcie wyjściowe rzędu 24 ÷ 40V
- Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego (85 ÷ 277VAC)
- Możliwość sterowania ściemnianiem (Dimmming) 3w1
- Wysoki stopień ochrony zasilacza IP67
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Nadnapięciowe / Nadprądowe
- II klasa ochronności, 2 klasa mocy wg UL1310, źródło LPS
- System poprawy współczynnika mocy (PFC)
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Testowany pod pełnym obciążeniem
- Wysoka sprawność wynosząca 88%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | stałoprądowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 42W |
| Możliwość ściemniania | tak - rezystancja / napięcie (0/1-10V) / PWM |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 1050mA |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 85 ÷ 277VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres napięć dla pracy stałoprądowej | 24 ÷ 40V |
| Sprawność | 88% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 3% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.65A - 115VAC / 0.35A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 65A - 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Temperatura pracy | -30°C ÷ 70°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 153 x 43 x 34mm |
| Waga | 0.4kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | GPF-40D-1050 |
| Kod EAN | 5902135146392 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci