Zawiesie do profili LED "RG-1" 1000 - Chrom
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawiesie przeznaczone do zamocowania/podwieszenia profili aluminiowych LED oraz opraw liniowych i sufitowych na zwykłych stropach betonowych. Zakończenia mocujące są srebrne chromowane. Dopuszczalne obciążenie linek wynosi 15 kg na 1 komplet (2 szt.). Wyrób posiada możliwość regulacji wysokości opuszczenia oprawy od sufitu w granicach od 50mm do 1000mm.
Kompatybilne profile LED z zawiesiem znajdziesz w zakładce "Produkty powiązane"
Zestaw zawiera jedną sztukę podsufitki oraz linkę stalową z tulejką.
- Zakres regulacji wysokości oprawy: od +/- 50mm do +/- 1000mm
- Materiał: mosiądz + linka stalowa
- Zastosowanie: montaż/podwieszenie profilu aluminiowego LED oraz opraw LED
- Dopuszczalne obciążenie: do 15kg na 1 komplet (2 szt.)
Parametry techniczne
| Kolor | chrom |
| Wymiary | 988mmx16mm |
| Kolor przewodu / linki | srebrny |
| Długość przewodu / linki | 1000mm |
| Min. odległość od sufitu | +/- 50mm |
| Max. odległość od sufitu | +/- 1000mm |
| Materiał | mosiądz + stal |
| Wysokość podsufitki | 38mm |
| Średnica podsufitki | 16mm |
| Kod producenta | C28230P00 |
| Kod EAN | 5902280329381 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci