Złącze do taśmy LED - KLIP - RGB 10mm dwustronne z przewodem
Cena regularna:
4,50 zł
Cena regularna:
3,66 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka do taśmy LED RGB 10mm "KLIP" podwójna z przewodem umożliwia podłączenie dwóch odcinków taśm LED RGB o szerokości podłoża 10mm. Dzięki zastosowaniu tego typu złączki możemy w prosty i wygodny sposób podłączyć ze sobą taśmę LED. Długość przewodu wynosi +/- 150mm.
Przeznaczona jest dla taśm niehermetycznych (IP20) oraz taśm hermetycznych wykonanych w technologi (NANO). Złączka nie jest kompatybilna z taśmami hermetycznymi z powłoką silikonową.
Parametry techniczne
| Zastosowanie dla taśm o szerokości FPCB | 10mm |
| Zastosowanie do taśm o klasie IP | IP20 / IP54 / IP65 (wyłącznie w technologii NANO) |
| Ilość pinów | 4 |
| Napięcie pracy | 3V-24V DC |
| Prąd maksymalny | 2A |
| Średnica przewodu | 0.30mm² |
| Długość przewodu | +/- 150mm |
| Droga kontaktu z taśmą LED | kontakt przez docisk |
| Kolor | biały |
| Długość (bez przewodu) | 16mm |
| Szerokość | 14mm |
| Wysokość | 5mm |
| Kod producenta | ED0005597 |
| Kod EAN | 5903271050017 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci