Złącze do taśmy LED - MC - RGB+CCT 12mm - COB - taśma do przewodu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka do taśmy LED RGB+CCT umożliwia podłączenie taśmy LED wielokolorowej typu COB o szerokości podłoża 12mm do przewodów zasilających. Dzięki zastosowaniu tego typu złączki możemy w prosty i wygodny sposób podłączyć taśmę LED do dowolnego urządzenia. Specjalne ostrza po "wkłuciu" zapobiegają łatwemu rozłączeniu się taśmy LED oraz zapewniają przewodzenie prądu elektrycznego.
Przeznaczona jest dla taśm niehermetycznych (IP20) oraz taśm hermetycznych wykonanych w technologii (NANO) natrysku. Złączka nie jest kompatybilna z taśmami hermetycznymi z powłoką silikonową.
- Kompatybilna z taśmami o diodach LED COB o szerokości PCB 12mm
- Do taśm LED wielokolorowych (RGB+CCT)
- Stabilne i trwałe połączenie poprzez zacisk
- Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w trudno dostępnych miejscach
- Duża obciążalność prądowa (do 4A)
- Doskonałe do stosowania w profilach aluminiowych
W przypadku chęci stosowania złączki w profilu aluminiowym LED należy uwzględnić jej wymiary zewnętrzne.

- 1. Przygotuj taśmę LED.
- 2. Przetnij taśmę LED w wyznaczonym do tego miejscu.
- 3. Przygotuj przewody.
- 4. Wsuń taśmę LED i przewód do złącza z obu stron.
- 5. Strzałka wskazuje miejsce, do którego należy dosunąć taśmę i przewód.
- 6. Użyj szczypiec, aby zacisnąć ostrze (zacisk). Zaciskaj pojedynczo. Uwaga! Czynność ta jest nieodwracalna.
- 7. Gotowe połączenie.
- 8. Uwaga! Po zaciśnięciu ostrze może wystawać max. 0.15 mm nad plastikową obudową złączki.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ diod w taśmie LED | COB |
| Rodzaj taśmy LED | RGB+CCT |
| Zastosowanie dla taśm o szerokości FPCB | 12mm |
| Zastosowanie do taśm o klasie IP | IP20 / IP54 / IP65 (wyłącznie w technologii NANO) |
| Ilość pinów | 6 |
| Napięcie pracy | 5V-48V DC |
| Prąd maksymalny | 4A |
| Możliwy do zastosowania przekrój przewodu | 24AWG / 0.25mm² |
| Droga kontaktu z taśmą LED | kontakt z przebiciem PCB |
| Droga kontaktu z przewodem | kontakt z przebiciem izolacji |
| Kolor | transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20 do +80 st. C |
| Długość (bez przewodu) | 13.5mm |
| Szerokość | 13.8mm |
| Wysokość | 4.3mm |
| Kod producenta | ED00033917 |
| Kod EAN | 5904063167142 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci