Lampa ogrodowa stojąca LED 10W 4000K 58cm - KARO KR-580
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca LED KARO KR-580 to to nowoczesna oprawa oświetleniowa o prostej konstrukcji, przeznaczona jest m.in. do oświetlenia nowoczesnych ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD, o nominalnym strumieniu świetlnym wynoszącym 720 lumenów.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54, oraz solidnym kloszu wykonanym z białego poliwęglanu, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy lampy ogrodowej stojącej KARO-580 :
- nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy ogrodowej
- jedno-kierunkowe oświetlenie w dół oprawy
- wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz ternu wokół nich
- wbudowane energooszczędne źródło światła w postaci diod LED
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 10W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 720 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Kierunek świecenia | dół |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | KR-580 |
| Kod EAN | 5907632912174 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci