Naświetlacz LED 30W 185lm/W czarny - VT-4435
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Naświetlacz LED 30W 185lm/W czarny - VT-4435 oparty na wysokiej jakości diodach LED SMD i zasilaczu o dużej mocy. To praktyczny i ekonomiczny zamiennik tradycyjnych lamp halogenowych czy też metalohalogenkowych. Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy.
Przedstawiony produkt został zaprojektowany w taki sposób, by osiągać wysoką wydajność świetlną, która wynosi aż 185lm/W. Ponadto do naświetlacza LED został wbudowany zintegrowany zasilacz IC, dzięki czemu produkt nie wymaga zewnętrznego zasilania do działania. Całość została zbudowana z mocnego i trwałego stopu aluminium, w której materiał ten jest odporny na różnego typu korozje, ponadto szklana konsola jest uszczelniona gumą silikonową i zapewnia doskonałą wodoodporność i szczelność.
Naświetlacz sprawdzi się oświetlenia elewacji budynków, obiektów sportowych, przemysłowych, komercyjnych, billboardów, ogrodzeń, parkingów itp.
- Wysoka wydajność świetlna 185lm/W
- Wysokiej jakości diody LED SMD
- Wbudowany zasilacz IC
- Wytrzymała konstrukcja - odporna na korozje
- 2 lata gwarancji
- SKU 9255 - neutralna 4000K
- SKU 9891 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 30W |
| Znamionowy strumień świetlny | 5550 lumenów |
| Wydajność świetlna | 185lm/W |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K / zimna 6500K - (w zależności od wyboru) |
| Kąt świecenia | sfera - 360° |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V AC 50Hz |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Współczynnik mocy | PF≥0.90 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥70 |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥25 000 h |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Obudowa | stop aluminium |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Wymiary [mm] | 164.5x34x153mm |
| Zużycie energii | 30 kWh/1000h |
| Czujnik ruchu | nie |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | 0-100% w <1s |
| Waga (brutto) | ~ 0,5 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod producenta | 9255 |
| Kod EAN | 3800170203419 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci