Wyłącznik meblowy WM230 2,5A 12/230V AC z dystansem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Meblowy wyłącznik 2,5A 12/230V AC służący do włączenia i wyłączenia oświetlenia zamontowanego w meblach. Wyłącznik wyposażony w przełącznik kołyskowy, pozwalający na sterowanie oświetleniem oraz dwu metrowy przewód zasilający. Produkt z dystansem meblowym, który pozwala na montaż nawierzchniowy bez konieczności wykonywania otworu. Zamknięty w obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego.
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12/230V AC |
| Max. prąd | 2,5A |
| Kolor | srebro |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Długość przewodu | +/- 200 cm |
| Przekrój żyły przew. | 0,75mm2 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | wyl-wm230-d-01 |
| Kod EAN | 5900652144662 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci