Konwerter sygnału radiowego 2,4GHz - 2x sterowanie bezpotencjałowe - 6w1 - 230VAC - Skydance - SS-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- 2,4GHz wykorzystujących sygnał radiowy
- Push Dim wykorzystujących przycisk bezpotencjałowy
Cechy konwertera SS-A
- Przekształca sygnał bezpotencjałowy na radiowy 2,4Ghz
- Zastosowanie do instalacji MONO /CCT /RGB /RGBW /RGBCCT /Switch
- Pracując jako MONO /CCT /Switch można uzyskać dwie strefy
- Jedna strefa do wykorzystania dla instalacji RGB /RGBW /RGB+CCT
- Dwie strefy do wykorzystania dla instalacji MONO /CCT /Switch
- Zasilany bezpośrednio z sieci 230VAC
- Konfiguracja trybu pracy poprzez przyciski DIP
- Zasięg komunikacji radiowej do 30 metrów w terenie otwartym
- Częstotliwość bazująca na sygnale 2,4GHz
- Wbudowana dioda sygnalizacyjna
- Łatwość instalacji i konfiguracji
- Montowany do puszki fi60
- Wysoka jakość wykonania
- Okres gwarancyjny wynoszący 5 lat
| Pozycja przycisku DIP | Tryb pracy | Opis trybu | Ilość stref |
|---|---|---|---|
| 111 | 1/2 Switch | Przeznaczony do załączania/wyłączania obwodów LED | Moźliwość utworzenia jednej bądź dwóch stref |
| 011 | 1/2 Dimmer | Przeznaczony do ściemniania/rozjaśniania dla instalacji MONO | Moźliwość utworzenia jednej bądź dwóch stref |
| 101 | 1/2 CCT | Przeznaczony do zmiany temperatury barwowej dla instalacji CCT | Moźliwość utworzenia jednej bądź dwóch stref |
| 001 | 1 CCT | Przeznaczony do zmiany temperatury barwowej dla instalacji CCT | Moźliwość utworzenia jednej stefy |
| 110 | 1 RGB | Przeznaczony do zmiany koloru dla instalacji RGB | Moźliwość utworzenia jednej stefy |
| 010 | 1 RGBW | Przeznaczony do zmiany koloru oraz jasności dla instalacji RGB+W | Moźliwość utworzenia jednej stefy |
| 100 | 1 RGBWW | Przeznaczony do zmiany koloru, jasności oraz temp. barwowej dla instalacji RGB+CCT | Moźliwość utworzenia jednej stefy |
| 000 | 1/2 ON/OFF | Przeznaczony do załączania/wyłączania obwodów LED | Moźliwość utworzenia jednej lub dwóch stref |
Schemat instalacji - konwerter LED SS-A

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | pilot dopuszkowy |
| Typ instalacji | 6w1 z możliwością wyboru (MONO/ CCT/ RGB/ RGB+W/ RGB+CCT/ SWITCH) |
| Sposób sterowania oświetleniem | przewodowo (przycisk bezpotencjałowy) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 2 strefy |
| Typ wyjść sterownika/ów | bezpotencjałowe |
| Napięcie znamionowe | wej. - 100-240V AC / wyj. - bezpotencjałowe |
| Ilość wyjść sterownika | 2 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Temperatura pracy | od -20 do +55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podtynkowo (standardowa puszka fi60) |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | mechniczne przyciski do zmiany trybu pracy - typ instalacji |
| Wymiary | fi52 mm*26 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs, EMC, RED |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | SS-A |
| Kod EAN | 5903271051137 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci