Konwerter sygnału sterowania DALI / DMX512 - 12-48V DC - DIN - DMC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konwerter sygnału sterowania DALI/DMX DMC, to urządzenie przetwarzające sygnał cyfrowy DALI bądź DMX512 na DMX512 lub DALI. Dzieje się tak, ponieważ konwerter DMC pozwala na ustalenie, w jakim trybie ma działać sygnał DALI oraz DMX. Mogą one pracować za równo jako wejścia oraz jako wyjścia, umożliwiając tym samym prace w konfiguracji DMX Master - DALI Decode oraz DALI Master - DMX Decoder. Konwerter DMC może obsługiwać maksymalnie 512 kanałów DMX512 lub 64 adresy DALI. Zasilany jest napięciem wejściowym rzędu 12-48V DC.
Charakteryzuje się montażem na szynę DIN oraz wbudowanym zabezpieczeniem odwróconej polaryzacji. Wbudowany wyświetlacz LCD pozwala na skuteczną i prostą konfigurację konwertera DMC. Posiada wysoką jakość wykonania objętą pięcioletnim okresem gwarancyjnym.
- DALI opartych o system sterowania DALI
- DMX512 opartych o system sterowania DMX
Cechy sterownika DMC
- Konwertuje sygnał DALI na DMX512 lub DMX512 na DALI
- Praca w trybie DMX Master -> DALI Decoder bądź DALI Master -> DMX Decoder
- Szeroki zakres napięcia wejściowego 12-48V DC
- Maksymalny prąd wejściowy <40mA
- Obsługa maksymalnie 512 kanałów DMX bądź 64 adresy DALI
- Zgodny ze standardem DMX512
- Pracuje ze standardem DALI IEC 62386
- Posiada zabezpieczenie odwróconej polaryzacji
- Pobór mocy w trybie standby poniżej 0,5W
- Wbudowany wyświetlacz LCD
- Montaż na szynę DIN TH35
- Okres gwarancyjny wynoszący 5 lat
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | kontroler DMX/DALI |
| System sterowania oświetleniem | DALI /DMX512 |
| Sposób sterowania oświetleniem | przewodowo |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 kanał |
| Typ wyjść sterownika/ów | DMX/DALI (cyfrowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-48V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 40mA |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | dwukierunkowa |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Współpraca z systemami zewnętrznymi | intrerfejs DALI Bus Standard: IEC 62386-101, 102, 208 |
| Temperatura pracy | od -20 do +55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | szyna DIN (th35) |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | wyświetlacz LCD |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja |
| Wymiary | 110 x 45 x 67 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs, EMC, DALI-2 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | DMC |
| Kod EAN | 5904063169528 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
