Kurtyna świetlna LED - 240 LED 5x0.5mb IP44 - białe ciepłe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kurtyna świetlna LED z 240 diodami LED do zastosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz z kolekcji srebrnej o długości 5mb z 8 pionowymi zwisami o długości 0.5mb. Kurtyny LED znajdują zastosowanie szczególnie do ozdabiania elewacji, okien, balkonów, tarasów, dachów oraz aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej. Kurtynki LED na całej swej długości mają ułożone pionowo sznury z diodami LED.
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości diod LED kurtyny świetlne LED cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Zakończone są hermetycznym gniazdem 230V dzięki czemu istnieje możliwość podłączenia do 5 zestawów.
- Kolekcja srebrna - do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń
- Wymiary: 5x0.5mb
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Możliwość łączenia kurtyn LED (do 5 zestawów)
- Transparentny przewód PCV
- Klasa szczelności IP44
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do wewnątrz i na zewnątrz (kolekcja srebrna uniwersalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 240 |
| Długość sznura | 5 mb |
| Długość zwisów pionowych | 0.5mb |
| Ilość zwisów pionowych | 8 szt. |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 mb |
| Odstęp między diodami LED | 10cm |
| Kolor świecenia | biały ciepły |
| Świecenie | stałe |
| Moc znamionowa (W) | 13.8W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Możliwość łączenia (na jednym kablu zasilającym) | do 5 zestawów |
| Kolor osłony przewodu | transparentny |
| Materiał osłony przewodu | PCV |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 2mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-LCL5X0,5-WW-T |
| Kod EAN | 5902811501897 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci