Kurtyna świetlna LED - 600 LED 2.5x3mb IP44 - białe zimne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kurtyna świetlna LED z 600 diodami LED do zastosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz z kolekcji srebrnej o długości 2,5mb z 20 pionowymi zwisami o długości 3mb. Kurtyny LED znajdują zastosowanie szczególnie do ozdabiania elewacji, okien, balkonów, tarasów, dachów oraz aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej. Kurtynki LED na całej swej długości mają ułożone pionowo sznury z diodami LED.
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości diod LED kurtyny świetlne LED cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Zakończone są hermetycznym gniazdem 230V dzięki czemu istnieje możliwość podłączenia do 4 zestawów.
- Kolekcja srebrna - do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń
- Zwisy o długościach 3mb
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Możliwość łączenia kurtyn LED (do 4 zestawów)
- Transparentny przewód PCV
- Klasa szczelności IP44
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do wewnątrz i na zewnątrz (kolekcja srebrna uniwersalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 600 |
| Długość sznura | 2,5mb |
| Długość zwisów pionowych | 3mb |
| Ilość zwisów pionowych | 20 szt. |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 mb |
| Odstęp między diodami LED | 12,5cm |
| Kolor świecenia | biały zimny |
| Świecenie | stałe |
| Moc znamionowa (W) | 69W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Możliwość łączenia (na jednym kablu zasilającym) | do 4 zestawów |
| Kolor osłony przewodu | transparentny |
| Materiał osłony przewodu | PCV |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 2mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-LCL2,5X3,0-CW-T |
| Kod EAN | 5902811501941 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci