Łącznik do oprawy liniowej LED typ "wewnętrzny L" - 10W 4000K Biały - VT-7-41-LN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis





Łącznik do oprawy liniowej LED typ "wewnętrzny L" - 10W 4000K Biały - VT-7-41-LN - Inteligentne złącza zaprojektowane dla serii opraw liniowych LED wpustowych V-TAC. Wyposażony w wysokowydajne diody Samsung LED, które zapewniają do 80% oszczędności energii. Przedstawiony łącznik posiada solidny aluminiowy korpus oraz umożliwia elastyczne łączenie opraw liniowych.
- Solidny aluminiowy korpus
- Wysokowydajne diody LED Samsung
- 80% oszczędności energii
- Gwarancja: 5 lat
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 10W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Znamionowy strumień świetlny | 1000 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 200-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.95 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Zużycie energii | 10kWh/1000h |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Kolor oprawy | biały |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD Samsung |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <2s |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Znamionowa trwałość lampy | 30000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +45 °C |
| Wymiary oprawy | 134.6mm x 134.6mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, LVD, ROHS |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | VT-7-41-LN |
| Kod EAN | 3800157639415 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci