Lampa ogrodowa solarna LED z czujnikiem 2W 4000K - ARMA SOLAR ARS-500SL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa LED z modułem fotowoltaicznym to idealnie rozwiązanie do oświetlenia miejsc, w których nie ma możliwości podłączenia okablowania elektrycznego. Produkt dzięki swej budowie sprawdzi się doskonale zastosowany zarówno w okolicach domu, na balkonie, w altanie wolno stojącej czy ogrodzie, jako podświetlenie ścieżek i przejść. Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne sprawia, iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Oprawa LED z modułem fotowoltaicznym to produkt, który dzięki swej eleganckiej konstrukcji oraz szerokiej gamie zastosowań spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. To doskonałe rozwiązanie dla osób cieniących sobie kreatywne rozwiązania, przyczyniając się dodatkowo do ochrony środowiska. Lampa z modułem fotowoltaicznym do ogrodu została zaopatrzona w panel słoneczny oraz baterię litową, która pozwala na prawidłowe działanie lampy. Jak wiadomo lampa z modułem fotowoltaicznym w celu poprawnego działania wymaga odpowiedniego umieszczenia w miejscu gdzie jest wystarczająca ilość słońca. Prezentowana oprawa posiada zabudowane diody LED oraz wbudowany czujnik ruchu/ zmierzchu z możliwością wyboru spośród trzech trybów pracy, które można wybrać za pomocą przycisku znajdującego się obok klosza.
Tryby pracy lampy ARMA SOLAR ARS-500SL:
- TRYB NR.1 - Lampa automatycznie włącza się o zmierzchu i świeci delikatnym światłem (ok 15% mocy), po wykryciu ruchu przełącza się na pełną jasność 100% a kiedy ruch nie jest wykrywalny wraca do wartości 15% mocy świecenia ( wyłącza się o świcie)
- TRYB NR.2 - Lampa świeci na połowę swojej mocy niezależnie od czujnika ruchu
- TRYB NR.3 - Lampa świeci tylko po wykryciu ruchu pełnym światłem.
Długość świecenia lampy ARMA SOLAR jest uzależniona od stopnia naładowania baterii oraz od wybranego trybu. Przy pełnym naładowaniu baterii lampa świeci: TRYB NR.1 : ~400 cykli wykrycia ruchu, TRYB NR.2: ~14 godzin, TRYB NR.3: ~500 cykli wykrycia ruchu
Cechy lampy solarnej ARMA SOLAR:
- Trzy tryby działania
- Oszczędność energii
- Brak okablowania
- Długa żywotność
- Wysoki stopień ochrony ( IP65)
- Szeroka gama zastosowań
- Sensor zmierzchu / ruchu
- Wysokiej jakości diody LED
- Znikoma awaryjność
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 2W |
| Nominalny strumień świetlny | 85 lm |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Zasilanie | bateria 2200mAh |
| Panel słoneczny | 1,5V |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Wbudowany czujnik ruchu/zmierzchu | tak |
| Zakres pracy czujnika | do 5 metrów |
| Materiał lampy | aluminium |
| Kolor obudowy | ciemny popiel |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Wymiary | 500 x 230 x 86mm |
| Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | ARS-500SL |
| Kod EAN | 5907632912907 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci