Lampa ogrodowa stojąca 1x E27 119cm - TEO 2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca TEO 2 to oprawa przeznaczona m.in. do oświetlenia ogrodów, chodników, ścieżek, przejść czy alejek. Oprawa zewnętrzna o prostej a zarazem nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do wszelakiej architektury. Lampa przeznaczona do montażu źródła światła w postaci żarówki z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 18W.
Konstrukcja lampy wykonana z wysokiej jakości stali galwanizowanej oraz wzmocnionego termoplastiku odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP54, oraz solidnym kloszu wykonanym z szkła akrylowego, sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
- Nowoczesne wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP54)
- Możliwość doboru źródła światła ( żarówki) o mocy dopasowanej do potrzeb otoczenia
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ścieżek, alejek oraz ternu wokół nich
- Duża oszczędność energii
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | stojąca |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka E27 ( brak w zestawie) |
| Typ trzonka / gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | max. 60W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor lampy | czarny / antracyt |
| Materiał wykonania | stal galwanizowana /wzmocniony termoplastik |
| Materiał klosza | szkoło akrylowe satynowane |
| Regulacja kąta padania strumienia światła | nie |
| Wbudowany czujnik ruchu | nie |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Wymiary | 1190 x 330 x 230 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | TEO 2 |
| Kod EAN | 5908310062273 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
