Lampa przemysłowa LED HighBay UFO - 500W 65000lm 130lm/W 120° ściemniana - VT-9500
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa przemysłowa LED HighBay UFO - 500W 65000lm 130lm/W 120° ściemniana - VT-9500, to oprawa która jest alternatywą dla lamp metalohalogenowych czy sodowych. Stosowana jest w szczególności do oświetlania obiektów takich jak magazyny wysokiego składowania, hale produkcyjne, galerii i obiektów sportowych, hal przemysłowych i linii produkcyjnych. Oprawa przemysłowa LED High Bay to produkt z serii inwestycyjnych o podwyższonej żywotności i jakości.
Wysoka jakość oprawy HighBay LED





Lampa przemysłowa LED oparta została na diodach SMD. Umieszczenie w oprawie LED wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości oraz staranne dopracowanie detali daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy- stąd też 5 letni okres gwarancyjny. W oprawie zastosowano optykę której kąt promieniowania wynosi 120°.

Renomowany zasilacz MEAN WELL z opcją ściemniania
W lampie HighBay LED umieszczony został wysokiej jakości zasilacz firmy MEAN WELL cechujący się znakomitymi parametrami. Ponadto zastosowany zasilacz umożliwia ściemnianie oprawy w systemie 1-10V.

Możliwość ściemniania oprawy systemem 1-10V
Prezentowana oprawa HighBay LED posiada możliwość ściemniania przy pomocy wykorzystania systemu 1-10V. Może być także sterowana poprzez zewnętrzny czujnik światła 1-10V, przez co lampa LED będzie automatycznie dostosowywała potrzebne natężenie oświetlenia do panującego natężenia oświetlenia na zewnątrz (światła słonecznego). Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwoli na redukcję poboru mocy oprawy oraz obniżenie kosztów energii elektrycznej.
Czujnik światła z wyjściem 1-10V - 50-800 lx
Lampę przemysłową LED High Bay rekomendujemy między innymi do oświetlania obiektów i powierzchni w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie. Długi okres żywotności jaki cechuje te lampy przemysłowe, ma kluczowe znaczenie w miejscach o utrudnionym dostępie takich jak magazyny czy hale, ze względu na brak konieczności częstych wymian żarówek czy serwisowania opraw.
- Podwyższona żywotność i jakość oprawy LED
- Wydajne diody LED SMD, które zapewniają do 80% oszczędności energii
- Wysoka klasa hermetyczności IP65
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Możliwość ściemniania poprzez system 1-10V
- Wysoki współczynnik mocy PF>0.90
- Mocne źródło światła LED o skuteczności świetlnej 130 LM/W
- Wysoka przewodność cieplna, niski zanik światła, czyste kolory
- Wysoka niezawodność (5 lat gwarancji)
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 90-295V AC 50/60Hz |
| Znamionowy strumień świetlny | 65000 lumenów |
| Moc znamionowa | 500W |
| Skuteczność świetlna | 130Lm/W |
| Temperatura barwy światła | 4000K / 6400K (do wyboru) |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Klasa szczelności oprawy | IP65 |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.90 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥80 |
| Nominalny kąt promieniowania | 120 ° |
| Możliwość sterowania (ściemniania) | tak system 1-10V |
| Marka zastosowanego zasilacza | Mean Well |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | ≥15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | ≥50000h |
| Zawartość rtęci w lampie [mg] | brak |
| Wymagana temperatura | -25 ° C do + 50 ° C |
| Wymiary [mm} | 360 x 182 |
| Waga (netto) | ~ 11,4kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | VT-9500 |
| Kod EAN | 3800157625050 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci