Moduł LED 1 dioda 3030 - IP67 12V 1.5W - Biała Zimna - Semafor
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moduł LED 1 diodowy oparty na diodach SMD 3030 jest doskonałym produktem do oświetlenia aplikacji takich jak: reklamy, backlighty reklamowe o głębokości 10-20 cm, banery, litery świetlne, kasetony, ekspozycje sklepowe, itp. Przeznaczone są zarówno do użytku profesjonalnego jak i również domowego.
Moduły LED znalazły szczególne uznanie wśród klientów, ze względu na fakt iż cechują się bardziej elastycznym montażem aniżeli taśmy LED. Właśnie dzięki zastosowaniu pomiędzy modułami LED przewodów jesteśmy w stanie oświetlić praktycznie każdą powierzchnię o nietypowych kształtach i niewielkich gabarytach.
Atutem modułów LED jest również wysoki stopień ochrony zapewniający bezawaryjną pracę w trudnych warunkach zewnętrznych, gdzie jest to szczególnie ważne np. przy oświetleniu reklam zewnętrznych. Każdy z modułów posiada po swojej drugiej stronie mocną taśmę 3M lub też otwory montażowe dzięki którym montaż modułu LED staje się bardzo prosty.
Profesjonalny moduł LED na diodach 3030 posiada wbudowany układ stabilizacji prądowej dla każdej z diod oraz semafor skupiający wiązkę światła w kąt 55° x 15° (w zależności od ułożenia w pionie lub poziomie). Wyposażony jest także w aluminiowy podkład PCB, który prawidłowo odprowadza temperaturę wydzielaną przez diody LED, wpływając korzystnie na żywotność diod.
Prezentowane moduły LED oferowane są w minimalnej ilości po 10 sztuk.

Cechy modułu LED:
- Obudowa formowa w procesie odlewu wtryskowego
- Wydajne diody SMD3030
- Zastosowany semafor skupiający
- Wąski kąt świecenia 55° x 15° (w zależności od położenia pion/poziom)
- Wysoki strumień świetlny
- Aluminiowy radiator odprowadzający temperaturę
- Wysoka klasa szczelności IP67
- Układ stabilizacji prądowej (CC)
- Dwustronnie taśma klejąca 3M
- Cięcie co 1 moduł
- Niski pobór mocy
- Łańcuch po 30 sztuk
- Prosty i szybki montaż
- 5 lat gwarancji
Przykładowe zastosowanie:
- Oświetlenie backlightów o głębokości 10-20cm
- Oświetlenie kasetonów reklamowych
- Oświetlenie reklam
- Oświetlenie liter przestrzennych (3D)
- Oświetlenie gablot i witryn
- Oświetlenie akcentowe oraz punktowe
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12 V DC |
| Moc znaminiowa | 1.5W |
| Pobór prądu dla modułu LED | 0.12A |
| Temperatura barwy światła | Biała Zimna (6000K-6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny dla modułu | 125 lumenów |
| Skuteczność świetlna | 83 lm/W |
| Nominalny kąt promieniowania | 55° x 15° (w zależności od położenia pion/poziom) |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | RA≥80 |
| Wbudowany układ stabilizacji prądu (CC) | Tak |
| Typ zastosowanych diod | 3030 SMD |
| Ilość diod w module | 1 dioda LED |
| Możliwość ściemniania | Tak za pomocą PWM |
| Zastosowana optyka | semafor skupiający |
| Odprowadzanie ciepła | aluminiowe podłoże PCB |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Temperatura pracy | -25°C ~ +55°C |
| Cięcie | co 1 moduł |
| Długość przewodu między modułami | 107 mm |
| Wymiary modułu LED (Wys. x Szer. x Długość) | 43 × 36 × 13 mm |
| Materiał obudowy | ABS (odlew wtyskowy) |
| Ilość modułów LED na 1mb [szt.] | 6,6 |
| Ilość modułów w łańcuchu | 30 sztuk |
| Przyklejanie | tak (taśma 3M w zestawie) |
| Przykręcanie | tak |
| Rozmiar otworów | M3 |
| Rozmieszczenie otworów | Na końcach modułu LED |
| Trwałość lampy | ≥ 50 000h przy Tc=50°C |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 5 lat |
| Kod producenta | MW-MLD-3030-1W-LENS v.2 |
| Kod EAN | 5902135161890 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci