Moduł LED 3 diody 5050 - IP67 12V 0.96W - RGBW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moduł LED 3 diodowy RGBW oparty na diodach SMD 5050 jest doskonałym produktem do oświetlenia aplikacji takich jak: reklamy, banery, litery świetlne, kasetony, ekspozycje sklepowe, mebli, terrariów itp. Przeznaczone są zarówno do użytku profesjonalnego jak i również domowego.
Moduły LED znalazły szczególne uznanie wśród klientów, ze względu na fakt iż cechują się bardziej elastycznym montażem aniżeli taśmy LED. Właśnie dzięki zastosowaniu pomiędzy modułami LED przewodów jesteśmy w stanie oświetlić praktycznie każdą powierzchnię o nietypowych kształtach i niewielkich gabarytach.
Atutem modułów LED jest również wysoki stopień ochrony zapewniający bezawaryjną pracę w trudnych warunkach zewnętrznych, gdzie jest to szczególnie ważne np. przy oświetleniu reklam zewnętrznych. Każdy z modułów posiada po swojej drugiej stronie mocną taśmę 3M lub też otwory montażowe dzięki którym montaż modułu LED staje się bardzo prosty.
Prezentowane moduły LED oferowane są w minimalnej ilości po 10 sztuk.
- Nieograniczona gama barw światła
- Wysoka klasa szczelności IP67
- Dwustronnie taśma klejąca 3M
- Cięcie co 1 moduł
- Niski pobór mocy
- Łańcuch po 20 sztuk
- Prosty i szybki montaż
- 60 miesięcy gwarancji
- Oświetlenie reklam i kasetonów reklamowych
- Oświetlenie liter przestrzennych (3D)
- Oświetlenie mebli
- Oświetlenie gablot i witryn
- Oświetlenie akcentowe oraz punktowe
- Oświetlenie terrariów
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12 V DC ( +/- 5%) |
| Moc znaminiowa | 0.96W |
| Pobór prądu dla modułu LED | 0.08A |
| Temperatura barwy światła | RGB + W(Biała Zimna 6000K-8000K) |
| Znamionowy strumień świetlny dla modułu | R: 3-4 lumeny / G: 7-9 lumenów / B: 3-3.5 lumenów / W: 18-20 lumenów |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | b.d. |
| Wbudowany układ stabilizacji prądu (CC) | Tak |
| Typ zastosowanych diod | 5050 SMD |
| Ilość diod w module | 3 diody LED |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Zastosowana optyka | brak |
| Odprowadzanie ciepła | aluminiowy radiator |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Temperatura pracy | -40° C - +50° C |
| Cięcie | co 1 moduł |
| Długość przewodu między modułami | 100 mm |
| Wymiary modułu LED (Wys. x Szer. x Długość) | 4,9 x 19 x 68 mm |
| Materiał obudowy | ABS |
| Ilość modułów LED na 1mb [szt.] | 6 |
| Ilość modułów w łańcuchu | 20 sztuk |
| Długość łańcucha (mb) | 3.5 metra |
| Przyklejanie | tak (taśma 3M w zestawie) |
| Przykręcanie | nie |
| Trwałość lampy | ≥ 50 000h |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 5 lat |
| Kod producenta | MW-MLD-5050-3RGBW |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
