Odbiornik LED 2w1 - MONO / CCT - 12-24V 12A - E2-RF
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED 2w1 - MONO / CCT - 12-24V 12A - E2-RF - Mi-Boxer, jest to małych rozmiarów urządzenie służące do sterowania oświetleniem LED monochromatycznym MONO oraz ze zmienną temperaturą barwową CCT. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający zmianę temperatury barwowej podłączonej taśmy LED CCT bądź natężenia jasności dla taśmy jednokolorowej MONO, poprzez wykorzystanie drogi radiowej o częstotliwości 2,4GHz. Łączność takiego urządzenia realizowana w zasięgu 30 metrów w ternie otwartym i może zostać przedłużona poprzez retransmisje sygnału radiowego. Dostęp do odbiornika można uzyskać również za pomocą systemów głosowych Amazon Alexa bądź Google Home, jak również sieci WiFi poprzez zastosowanie odpowiedniego modułu WiFi. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-Boxer.
Seria "E-RF" to sterowniki do LED stworzone z myślą o łatwym montażu taśmy LED. Odbiorniki posiadają specjalne zaciski, które nie wymagają użycia śrubokręta do montażu. Działają one na zasadzie klipsu, które umożliwiają stabilne połączenie oświetlenia LED. Seria ta cechuje się również niewielkimi wymiarami.
- MONO - monochromatycznej
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Możliwość użycia urządzenia do dwóch instalacji MONO/CCT
- Zastosowanie dla taśm jednokolorowych MONO oraz ze zmienną temperaturą barwową CCT
- Uzyskanie sterowania temperaturą barwową w zakresie 2700-6500K
- Zmiana natężenia jasności dla podłączonego źródła światła
- Komunikacja wykorzystująca drogę radiową 2,4GHz
- Zasięg komunikacji radiowej wynoszący do 30 metrów w terenie otwartym
- Retransmisja przekazywanego sygnału wraz z jego autosynchronizacją
- Zwiększona obciążalność prądowa do 12A
- Zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-24V DC
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Dodatkowe wejście bezpotencjałowe dla przycisku dzwonkowego
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home (opcja dodatkowa)
- Wybór częstotliwości w dwóch zakresach - 250Hz/16kHz
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Łatwy montaż z uwagi na wbudowane złączki zaciskowe
- Niewielkie rozmiary
Łączność odbiorników z serii Mi-Boxer, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Ponadto urządzenia z tej serii, synchronizują ze sobą sygnał oraz przekazują go do kolejnych odbiorników, zapewniając tym samym stabilne połączenie powyżej deklarowanej wartości.
Głosowe sterowanie
Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Aby w pełni korzystać z tej możliwości należy zakupić dodatkowy moduł WL-BOX2, który również umożliwi bezprzewodowe sterowanie wykorzystując przy tym naszą sieć WiFi.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją odbiornika z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, niepowodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led

Zobacz jakie to proste - nie potrzebujesz już nawet śrubokręta do sterownika dla taśmy LED. Wszystko dlatego, iż nowe odbiorniki z serii MiBoxer, zamiast złącz śrubowych posiadają już zaciski w stylu wago, które pozwalają na szybki i bezinwazyjny montaż przewodów w ich kanał.

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | 2w1 z możliwoscią wyboru (MONO/ CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo oraz dodatkowo przewodowo (2,4GHz / przycisk zwierny) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12A |
| Ilość wyjść sterownika | 2 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 250Hz / 16kHz (możliwość wyboru) |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | wbudowane złącza zaciskowe |
| Wymiary | 100,6 x 40 x 17,6mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602184788 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


