Odbiornik LED 2w1 - MONO / CCT - 12-48V 20A - PR2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED 2w1 - MONO / CCT - 12-48V 20A - PR2, jest to małych rozmiarów urządzenie służące do sterowania oświetleniem LED CCT oraz MONO. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający regulacje natężenia jasności oraz zmianę temperatury barwowej podłączonej taśmy LED CCT, poprzez zastosowanie odpowiedniego ściemniacza CCT. Łączność takiego urządzenia realizowana jest poprzez drogę radiową, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się ze urządzeniem nadawczym. Dostęp do odbiornika można uzyskać również za pomocą WiFi oraz systemów głosowych Amazon Alexa bądź Google Home poprzez zastosowanie odpowiedniego modułu. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-Boxer.
Seria "PR" stawia przede wszystkim na duże możliwości instalacyjne. Względem standardowej serii odbiornik - posiada zwiększoną obciążalność na wyjściu rzędu 20A oraz szeroki zakres napięcia wejściowego/wyjściowego rzędu 12-48V DC. Posiada ponadto dodatkowe wejście na przycisk dzwonkowy, który może pełnić funkcje sterownika LED.
- MONO - monochromatycznej
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Możliwość użycia sterownika do dwóch instalacji MONO/CCT
- Zastosowanie dla taśm jednokolorowych MONO oraz ze zmienną temperaturą barwową CCT
- Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniem ściemniającym
- Uzyskanie sterowania temperaturą barwową CCT oraz natężeniem jasności
- Duża obciążalność prądowa do 20A
- Wybór częstotliwości w dwóch zakresach - 250Hz/16kHz
- Szeroki zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-48V DC
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Współpraca z siecią Wi-Fi (opcja dodatkowa)
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home (opcja dodatkowa)
- Dodatkowe wejście pozwalające na podłączenie przycisku dzwonkowego
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Wysoka jakość wykonania
Łączność odbiorników z serii Mi-Light, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Ponadto urządzenia z tej serii, synchronizują ze sobą sygnał oraz przekazują go do kolejnych odbiorników, zapewniając tym samym stabilne połączenie powyżej deklarowanej wartości.
Głosowe sterowanie
Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Aby w pełni korzystać z tej możliwości należy zakupić dodatkowy moduł WL-BOX2, który również umożliwi bezprzewodowe sterowanie wykorzystując przy tym naszą sieć WiFi.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją odbiornika z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led


Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | 2w1 z możliwoscią wyboru (MONO/ CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz / przycisk zwierny) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-48V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 20A |
| Ilość wyjść sterownika | 2 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 250Hz / 16kHz (możliwość wyboru) |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dodatkowe wejście bezpotencjałowe "push switch" |
| Wymiary | 119 x 47 x 23 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3(2019-11) ETSI EN 301 489-3 V2.3.2 (2023-01), EN 61347-1:2015+A1: 2021 EN 61347-2-11: 2001+A1:2019, ETSI EN 300 328 V2.2.2 (2019-07) |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185495 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


