Odbiornik LED 5w1 - MONO / CCT / RGB / RGB+W / RGB+CCT - 12-24V 12A - Zigbee 3.0 + 2,4Ghz - SZ5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED 5w1 - MONO / CCT / RGB / RGB+W / RGB+CCT - 12-24V 12A - Zigbee 3.0 + 2,4Ghz - SZ5 Mi-Boxer, to małych rozmiarów urządzenie służące do sterowania oświetleniem LED. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający zmianę natężenia jasności, temperatury barwowej CCT czy koloru RGB, poprzez zastosowanie odpowiedniego sterownika led i wyboru odpowiedniego trybu pracy pomiędzy instalacją jednokolorową MONO, ze zmienną temperaturą barwową CCT, wielokolorową RGB, wielokolorową z dodatkową barwą białą RGB+W czy wielokolorową ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT. Sterowanie realizowane jest poprzez wykorzystanie protokołu komunikacji zigbee 3.0. Łączność takiego urządzenia realizowana jest poprzez drogę radiową oraz sieć WiFi z wykorzystaniem bramki zigbee 3.0, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się z aplikacją mobilną bądź urządzeniem nadawczym wspieranym przez system zigbee 3.0. Dostęp do odbiornika można uzyskać również za pomocą systemów głosowych Amazon Alexa, Google Home, Philips Hue czy Ikea Tradifi poprzez zastosowanie odpowiedniego modułu. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-Boxer.
Seria "SZ" to w głównej mierze produkty oparte na protokole komunikacji Zigbee 3.0, które charakteryzują się niewielkim poborem mocy przesyłanego sygnału oraz bardzo dużym zasięgiem rzędu 100 metrów w terenie otwartym. Dodatkowo jest wspierana przez drogę radiową o częstotliwości 2,4Ghz, która nie wymaga dodatkowych urządzeń, zapewniając tym samym zasięg radiowy oparty o częstotliwość 2,4Ghz w zasięgu 30 metrów w terenie otwartym. Seria ta cechuje się bardzo niewielkimi wymiarami, bowiem są mniejsze niż znajdujące się w naszych portfelach karty kredytowe. Względem standardowej serii odbiorników MiBoxer posiadają przy tym taką samą obciążalność, co jest dużym atutem.
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- RGB - wielokolorowych
- RGB+W - wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- RGB+CCT - wielokolorowych ze zmienną temperaturą barwową
- Zastosowanie dla taśm LED MONO /CCT/ /RGB /RGB+W /RGB+CCT
- Uzyskanie sterowania kolorem RGB oraz natężeniem jasności
- Możliwość zmiany temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K
- Komunikacja wykorzystująca protokół ZigBee 3.0
- Możliwość dołączenia urządzenia opartego o komunikacje 2,4GHz
- Zmiana częstotliwości pomiędzy niską wartością a wysoką (250Hz/16kHz)
- Sterowanie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej
- Zwiększona obciążalność prądowa do 12A
- Zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-24V DC
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home (opcja dodatkowa)
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Bardzo niewielkie rozmiary
Łączność odbiorników z serii Mi-Boxer wspieranej przez zigbee, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 100 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia.
Bramka Zigbee
Aby móc wykorzystać protokół zigbee 3.0 należy dołączyć do instalacji dodatkowy moduł ZB-BOX1 lub ZB-BOX3.Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Bezprzewodowe sterowanie - wykorzystaj protokół Zigbee 3.0 oraz drogę radiową 2,4GHz
Nie lubisz kompromisów w technologii LED? Nowa seria sterowników marki MiBoxer ułatwi Ci wybór, ponieważ skupia uwagę na formie sterowania - łącząc ze sobą dwie metody komunikacji w jedną. Wykorzystując serie produktów MiLight ZR, możemy uzyskać kontrole nad oświetleniem LED zarówno za pomocą klasycznych pilotów radiowych czy paneli naściennych, wykorzystujących częstotliwość 2,4GHz oraz najnowszą technologię zigbee 3.0 pozwalającą na zsynchronizowanie wielu urządzeń ze sobą i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych.
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Ponadto pozwalają na zintegrowanie urządzeń zewnętrznymi systemami takimi jak Philips Hue oraz Ikea Tradfri.

Wsparcie urządzeń poprzez sieć Zigbee 3.0 pozwala na dodatkowe możliwości dla sterowników led, bowiem dedykowana aplikacja przeznaczona dla produktów marki MiBoxer umożliwia takie funkcje jak - ustalanie własnych scen, biorytm czy pięć różnych trybów działania takich jak - tryb nocny, czasowy, muzyczny, ruchu czy tryb nie przeszkadzać.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led




Urządzenia odbiorcze zasilane są napięciem stałym o wartości 12VDC bądź 24VDC, które musi być doprowadzone na wejście urządzenia. W celu ułatwienia montażu, budowa odbiorników składa się z zacisków śrubowych, zarówno na wejściu jak i wyjściu, co znacznie ułatwia doprowadzenie przewodów do urządzenia. Ponadto gdy posiadacie Państwo zasilacz, który na wyjściu posiada wtyk DC, możecie bezpośrednio wpiąć się do gniazda DC, znajdującego się obok zacisków wejściowych odbiornika. Połączenie przewodów jest zatem stabilne i szybkie w montażu.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | 5w1 z możliwością wyboru (MONO/ CCT/ RGB/ RGB+W/ RGB+CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi oraz dodatkowo radiowo, (bramka ZigBee, 2.400-2.480Ghz) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12A |
| Ilość wyjść sterownika | 5 wyjść |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 250Hz / 16kHz (możliwość wyboru) |
| Zasięg komunikacji | do 100 metrów w terenie otwartym (zigbee) oraz 30 metrów (droga radiowa) |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Współpraca z systemami zewnętrznymi | protokół ZigBee (Tuya App) |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | współpraca z Philips Hue oraz IKEA Tradfri |
| Wymiary | 74,5 x 36 x 17 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3(2019-11) ETSI EN 301 489-3 V2.3.2 (2023-01), EN 61347-1:2015+A1: 2021 EN 61347-2-11: 2001+A1:2019, ETSI EN 300 328 V2.2.2 (2019-07) |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185488 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

