Odbiornik LED 5w1 - MONO / CCT / RGB / RGB+W / RGB+CCT - 12-48V 30A - HR5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED 5w1 - MONO / CCT / RGB / RGB+WW / RGB+CCT - 12-48V 30A - HR5, to urządzenie przeznaczone do sterowania wielokolorowym oświetleniem LED wraz ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT (np. taśma LED RGB+CCT) Sterownik MiBoxer HR5 można również wykorzystać do instalacji LED RGB+W /RGB /CCT oraz MONO. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający zmianę temperatury barwowej podłączonej taśmy LED CCT oraz regulacje natężenia jasności i koloru RGB poprzez zastosowanie odpowiedniego sterownika LED. Łączność takiego urządzenia realizowana jest poprzez drogę radiową, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się ze urządzeniem nadawczym. Dostęp do odbiornika można uzyskać również za pomocą WiFi oraz systemów głosowych Amazon Alexa bądź Google Home poprzez zastosowanie odpowiedniego modułu. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-Boxer.
Seria "H" stawia przede wszystkim na maksymalne możliwości instalacyjne. Względem standardowej serii odbiornik — posiada zwiększoną obciążalność na wyjściu rzędu 30A oraz szeroki zakres napięcia wejściowego/wyjściowego rzędu 12-48V DC. Posiada ponadto dodatkowe wejście na przycisk dzwonkowy, który może pełnić funkcje sterownika LED.
- MONO - monochromatycznej
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- RGB - wielokolorowej
- RGB+W - wielokolorowej z dodatkową barwą białą
- RGB+CCT - wielokolorowej ze zmienną temperaturą barwową
- Możliwość użycia sterownika do pięciu instalacji MONO /CCT /RGB /RGBW /RGBCCT
- Zastosowanie do taśm wielokolorowych ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT
- Uzyskanie sterowania temperaturą barwową oraz natężeniem jasności
- Wysterowanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Bardzo duża obciążalność prądowa do 30A
- Wybór częstotliwości w dwóch zakresach - 250Hz/16kHz
- Szeroki zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-48V DC
- Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniem sterującym
- Współpraca z siecią Wi-Fi (opcja dodatkowa)
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home (opcja dodatkowa)
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Dodatkowe wejście pozwalające na podłączenie przycisku dzwonkowego
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Wysoka jakość wykonania
Łączność odbiorników z serii Mi-Boxer, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Ponadto urządzenia z tej serii, synchronizują ze sobą sygnał oraz przekazują go do kolejnych odbiorników, zapewniając tym samym stabilne połączenie powyżej deklarowanej wartości.
Głosowe sterowanie
Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Aby w pełni korzystać z tej możliwości należy zakupić dodatkowy moduł WL-BOX2, który również umożliwi bezprzewodowe sterowanie wykorzystując przy tym naszą sieć WiFi.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją odbiornika z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, niepowodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led





Sterowniki MiBoxer z serii HZ, to bardzo mocne urządzenia przeznaczone do oświetlenia LED. Pozwalają one na podłączenie bardzo długiego odcinka taśmy LED, bowiem sterowniki miBoxer HZ mają aż 30A na wyjściu. Ponadto umożliwiają one zmianę częstotliwości PWM pomiędzy dwoma wartościami — niską oraz wysoką, co skutecznie wpływa na jakość ściemniania bądź sterowania taśmą LED.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | 5w1 z możliwością wyboru (MONO/ CCT/ RGB/ RGB+W/ RGB+CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz / przycisk zwierny) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-48V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 30A |
| Ilość wyjść sterownika | 5 wyjść |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 250Hz / 16kHz (możliwość wyboru) |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dodatkowe wejście bezpotencjałowe "push switch" |
| Wymiary | 134 x 81 x 24mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185303 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


