Odbiornik LED 5w1 - MONO / CCT / RGB / RGB+W / RGB+CCT - 12-48V 30A - Zigbee 3.0 + 2,4Ghz - HZ5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED 5w1 - MONO / CCT / RGB / RGB+W / RGB+CCT - 12-48V 30A - Zigbee 3.0 + 2,4Ghz - HZ5, jest to niewielkich rozmiarów urządzenie służące do sterowania wielokolorowym oświetleniem LED wraz ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający zmianę temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K oraz koloru RGB wraz z możliwością regulacji natężenia jasności, poprzez wykorzystanie protokołu komunikacji zigbee 3.0. Łączność takiego urządzenia realizowana jest poprzez drogę radiową oraz sieć WiFi z wykorzystaniem bramki zigbee 3.0, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się z aplikacją mobilną bądź urządzeniem nadawczym wspieranym przez system zigbee 3.0. Dostęp do odbiornika można uzyskać również za pomocą systemów głosowych Amazon Alexa, Google Home, Philips Hue oraz Ikea Tradifi poprzez zastosowanie odpowiedniego modułu. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-Boxer.
Seria "HZ" to w głównej mierze produkty oparte na protokole komunikacji Zigbee 3.0, które charakteryzują się niewielkim poborem mocy przesyłanego sygnału oraz bardzo dużym zasięgiem rzędu 100 metrów w terenie otwartym. Co ważne posiada ona zwiększone parametry dotyczące maksymalnej obciążalności rzędu 30A oraz zakresu napięcia wejściowego 12-48V, przez co staje się wydajniejsza.
- MONO - monochromatycznej
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- RGB - wielokolorowej
- RGB+W - wielokolorowej z barwą białą
- RGB+CCT - wielokolorowej ze zmienną temperaturą barwową
- Możliwość użycia urządzenia do wielu instalacji MONO /CCT /RGB /RGB+W /RGB+CCT
- Zastosowanie dla taśm wielokolorowych RGB oraz ze zmienną temperaturą barwową CCT
- Zmiana natężenia jasności dla podłączonego źródła światła
- Uzyskanie sterowania temperaturą barwową w zakresie 2700-6500K
- Możliwość wysterowania dowolnego koloru RGB
- Komunikacja wykorzystująca protokół ZigBee 3.0
- Konieczność zastosowania bramki ZigBee 3.0 MiBoxer
- Sterowanie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej
- Możliwość dołączenia urządzenia opartego o komunikacje 2,4GHz
- Bardzo duża obciążalność prądowa 30A
- Duży zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-48V DC
- Wybór częstotliwości w dwóch zakresach - 250Hz/16kHz
- Dodatkowe wejście pozwalające na podłączenie przycisku dzwonkowego
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home (opcja dodatkowa)
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Montaż z użyciem zacisków śrubowych
- Wysoka jakość wykonania
Łączność odbiorników z serii Mi-Boxer wspieranej przez zigbee 3.0, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 100 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia.
Bramka Zigbee
Aby móc wykorzystać protokół zigbee 3.0 należy dołączyć do instalacji dodatkowy moduł ZB-BOX3 bądź inną bramkę wspierająca komunikacje zigbee 3.0. Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Bezprzewodowe sterowanie - wykorzystaj protokół Zigbee 3.0 oraz drogę radiową 2,4GHz
Nie lubisz kompromisów w technologii LED? Nowa seria sterowników marki MiBoxer ułatwi Ci wybór, ponieważ skupia uwagę na formie sterowania - łącząc ze sobą dwie metody komunikacji w jedną. Wykorzystując serie produktów MiLight ZR, możemy uzyskać kontrole nad oświetleniem LED zarówno za pomocą klasycznych pilotów radiowych czy paneli naściennych, wykorzystujących częstotliwość 2,4GHz oraz najnowszą technologię zigbee 3.0 pozwalającą na zsynchronizowanie wielu urządzeń ze sobą i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych.
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Ponadto pozwalają na zintegrowanie urządzeń zewnętrznymi systemami takimi jak Philips Hue oraz Ikea Tradfri.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led





Sterowniki MiBoxer z serii HZ, to bardzo mocne urządzenia przeznaczone do oświetlenia LED. Pozwalają one na podłączenie bardzo długiego odcinka taśmy LED, bowiem sterowniki miBoxer HZ mają aż 30A na wyjściu. Ponadto umożliwiają one zmianę częstotliwości PWM pomiędzy dwoma wartościami — niską oraz wysoką, co skutecznie wpływa na jakość ściemniania bądź sterowania taśmą LED.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | 5w1 z możliwością wyboru (MONO/ CCT/ RGB/ RGB+W/ RGB+CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi oraz dodatkowo radiowo, (bramka ZigBee, 2,4Ghz) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-48V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 30A |
| Ilość wyjść sterownika | 5 wyjść |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 250Hz / 16kHz (możliwość wyboru) |
| Zasięg komunikacji | do 100 metrów w terenie otwartym (zigbee) oraz 30 metrów (droga radiowa) |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Współpraca z systemami zewnętrznymi | system Amazon Alexa oraz Google Assistant (głosowo) |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | współpraca z Philips Hue oraz IKEA Tradfri |
| Wymiary | 134 x 81 x 24mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3(2019-11) ETSI EN 301 489-3 V2.3.2 (2023-01), EN 61347-1:2015+A1: 2021 EN 61347-2-11: 2001+A1:2019, ETSI EN 300 328 V2.2.2 (2019-07) |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185983 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

