Odbiornik LED 5w1 - MONO / CCT / RGB / RGB+W / RGB+CCT - IP66 - SR5-P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED 5w1 - MONO / CCT / RGB / RGB+W / RGB+CCT - IP66 - SR5-P, jest to urządzenie służące do sterowania wielokolorowym oświetleniem LED ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający dostęp do zmiany natężenia jasności wraz ze zmianą temperatury barwowej CCT oraz wysterowaniem koloru RGB, poprzez zastosowanie odpowiedniego kontrolera LED. Łączność takiego urządzenia realizowana jest poprzez drogę radiową, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się ze urządzeniem nadawczym. Dostęp do odbiornika można uzyskać również za pomocą sieci WiFi poprzez zastosowanie odpowiedniego modułu. Sterownik LED SR5-P może być również użyty do instalacji składającej się z taśm jednokolorowych MONO, ze zmienną temperaturą barwową CCT, wielokolorowych RGB oraz wielokolorowych RGB+CCT. Kluczową cechą odbiornika jest jego hermetyczna obudowa o stopniu IP66. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-Boxer.
Sterownik miBoxer SR5-P stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. Względem standardowej serii odbiornik - posiada szczelnie zamkniętą hermetyczną obudowę o stopniu IP66, która umożliwia zastosowanie odbiornika na zewnątrz. Polecana szczególnie od oświetlenia zewnętrznego (np. oświetlenie ogrodowe LED czy różnego rodzaju altany)
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- RGB - wielokolorowych
- RGB+W - wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- RGB+CCT - wielokolorowych z możliwością zmiany temperatury barwowej
- Możliwość użycia sterownika led do pięciu instalacji MONO /CCT /RGB /RGBW /RGB+CCT
- Zastosowanie do taśm wielokolorowych ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT
- Uzyskanie sterowania temperaturą barwową CCT oraz natężeniem jasności
- Wysterowanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniem sterującym
- Komunikacja wykorzystująca drogę radiową o częstotliwości 2,4GHz
- Zasięg komunikacji wynoszący do 30 metrów w terenie otwartym
- Auto synchronizacja oraz retransmisja sygnału radiowego
- Maksymalna obciążalność prądowa 12A
- Zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-24V DC
- Hermetyczna obudowa o stopniu IP66
- Współpraca z siecią Wi-Fi (opcja dodatkowa)
- Współpraca z systemami głosowymi (opcja dodatkowa)
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Wysoka jakość wykonania
Łączność odbiorników z serii Mi-Boxer, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Ponadto urządzenia z tej serii, synchronizują ze sobą sygnał oraz przekazują go do kolejnych odbiorników, zapewniając tym samym stabilne połączenie powyżej deklarowanej wartości.
Sterowanie WiFi
Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją odbiornika z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led




Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | 5w1 z możliwością wyboru (MONO/ CCT/ RGB/ RGB+W/ RGB+CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12A |
| Ilość wyjść sterownika | 5 wyjść |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Krzywa ściemniania | logarytmiczna |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Wymiary | 150 x 46,5 x 20mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3(2019-11) ETSI EN 301 489-3 V2.3.2 (2023-01), EN 61347-1:2015+A1: 2021 EN 61347-2-11: 2001+A1:2019, ETSI EN 300 328 V2.2.2 (2019-07) |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602186010 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

