Odbiornik LED 5w1 (WiFi) - MONO /CCT /RGB / RGB+W /RGB+CCT - 12-24V 12A - Tuya - SW5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED 5w1 (WiFi) - MONO /CCT /RGB /RGB+W /RGB+CCT - 12-24V 12A - Tuya - SW5, to małych rozmiarów urządzenie służące do sterowania wielokolorowym oświetleniem LED wraz ze zmienną temperaturą barwową LED. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający zmianę natężenia jasności, temperatury barwowej CCT czy koloru RGB, poprzez wykorzystanie technologii WiFi, a samo sterowanie podłączonym źródłem światła odbywa się poprzez aplikację mobilną. Łączność takiego urządzenia realizowana jest również poprzez drogę radiową, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się ze urządzeniem nadawczym. Dostęp do odbiornika można uzyskać alternatywnie za pomocą systemów głosowych Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice, Tmall Genie, Baidu oraz Xiaomi. Współpracuje również z aplikacją Tuya. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-Boxer.
Seria "SW" To innowacyjna seria, która kładzie nacisk na maksymalną funkcjonalność urządzenia, bowiem pozwala na dostęp do podłączonego źródła światła poprzez sieć WiFi oraz zdalnie, a wszystko wsparte systemami głosowymi Amazon Alexa, Google Home czy popularną już aplikacją Tuya, ponadto seria ta charakteryzuje się bardzo niewielkimi wymiarami, bowiem są mniejsze niż znajdujące się w naszych portfelach karty kredytowe. Względem standardowej serii odbiorników MiBoxer posiadają przy tym taką samą obciążalność, co jest dużym atutem.
- MONO- jednokolorowej
- CCT- ze zmienną temperaturą barwową
- RGB- wielokolorowej
- RGB+W - wielokolorowej z dodatkową barwą biała
- RGB+CCT - wielokolorowej ze zmienną temperaturą barwową
- Zastosowanie dla taśm led MONO/ CCT/ /RGB /RGB+W /RGB+CCT
- Uzyskanie sterowania kolorem RGB oraz natężeniem jasności
- Możliwość zmiany temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K
- Komunikacja wykorzystująca sieć Wi-Fi
- Zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-24V DC
- Zwiększona obciążalność prądowa do 12A
- Zmiana częstotliwości pomiędzy niską wartością a wysoką (250Hz/16kHz)
- Dodatkowa forma dostępu poprzez drogę radiową 2,4GHz
- Zasięg radiowy do 30 metrów z możliwością retransmisji sygnału
- Sterowanie poprzez aplikację mobilną
- Współpraca z aplikacją Tuya
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home
- Wsparcie systemów Yandex Alice, Tmall Genie, Baidu i Xiaomi
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Unikatowe funkcje takie jak - biorytm, harmonogram czy sterowanie w rytm muzyki
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Bardzo niewielkie rozmiary
Łączność odbiorników z serii Mi-Boxer, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Ponadto urządzenia z tej serii, synchronizują ze sobą sygnał oraz przekazują go do kolejnych odbiorników, zapewniając tym samym stabilne połączenie powyżej deklarowanej wartości.
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją odbiornika z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led




Te autonomiczne sterowniki led z tej serii zapewniają sporą ilość dodatkowych opcji, bowiem konfiguracja może opiewać o takie funkcje - jak biorytm, wykorzystujący rytm dnia i nocy w celu dostosowania światła w pomieszczeniu, własne sceny czy grupowanie opraw. Każde z powyższych ustalonych indywidualnie funkcji możemy w łatwy sposób przekazać innemu użytkownikowi poprzez szybkie udostępnienie.

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | 5w1 z możliwością wyboru (MONO/ CCT/ RGB/ RGB+W/ RGB+CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi oraz dodatkowo głosowo, radiowo, (aplikacja mobilna, alexa, 2,4Ghz) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12A |
| Ilość wyjść sterownika | 5 wyjść |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 250Hz / 16kHz (możliwość wyboru) |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Współpraca z systemami zewnętrznymi | system Amazon Alexa oraz Google Assistant (głosowo) |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | współpraca z Tuya Smart |
| Wymiary | 74,5 x 36 x 17 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3(2019-11) ETSI EN 301 489-3 V2.3.2 (2023-01), EN 61347-1:2015+A1: 2021 EN 61347-2-11: 2001+A1:2019, ETSI EN 300 328 V2.2.2 (2019-07) |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185464 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


