Odbiornik LED SPI - Mono /RGB /RGB+W - 10A 5-24V DC - do taśm cyfrowych LED - SPIR3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED SPI - Mono /RGB /RGB+W - 10A 5-24V DC - do taśm cyfrowych LED - SPIR3, to urządzenie odbiorcze, wykorzystujące sygnał cyfrowy SPI na wyjściu odbiornika LED, pozwalający na uzyskanie możliwości sterowania oświetleniem cyfrowym LED (np. taśma cyfrowa pixel RGB LED) Zasilany jest napięciem stałym rzędu 5-24V a maksymalna obciążalność sterownika LED wynosi 10A. Do sterownika cyfrowego led SPIR3 możemy podłączyć zarówno jednokolorową cyfrową taśmę LED, jak również wielokolorową taśmę cyfrową RGB lub RGB+W, ponieważ sterownik SPIR3 umożliwia szybką zmianę instalacji LED za pomocą przycisku na obudowie. Współpracuje on z szeregiem popularnych układów scalonych (np. WS2812, WS2813 czy WS2814), przez co możemy wykorzystać wiele taśm digital LED do naszej instalacji oświetlenia LED. Odbiornik SPIR3 obsługuje maksymalnie do 2048 pikseli w przypadku taśm SPI jednokolorowych oraz 1024 pikseli dla taśm SPI wielokolorowych. Odbiornik led łączy się z pilotem led, wykorzystując do tego bezprzewodową komunikację radiową. Połączenie odbiorników ze sterownikami led realizowane jest poprzez komunikację radiową o określonej częstotliwości sygnału. Zasięg takiej komunikacji zapewnia bezprzewodowe połączenie w zakresie 30 metrów w terenie otwartym. Przeznaczony został do pracy ze sterownikami LED Mi-Boxer. Został wykonany z wysokiej jakości komponentów..
- MONO (SPI) - jednokolorowych złożonych z taśm cyfrowych LED
- RGB (SPI) - wielokolorowych złożonych z taśm cyfrowych LED
- RGB+W (SPI) - wielokolorowych z dodatkową barwą LED złożonych z taśm cyfrowych LED
Cechy odbiornika do taśm cyfrowych LED - SPIR3
- Dedykowany do cyfrowych taśm LED
- Przeznaczony do obsługi trzech instalacji LED SPI - MONO/RGB/RGBW
- Maksymalna obsługa pikseli rzędu 2048px (RGBW - 1024px)
- Zakres napięcia wejściowego/wyjściowego 5-24V
- Dopuszczalny maksymalny prąd o wartości 10A
- Sygnał wyjściowy SPI (TTL) 800Kbps
- Komunikacja wykorzystująca drogę radiową 2,4Ghz
- Zasięg komunikacji do 30 metrów w terenie otwartym
- Szereg współpracujących układów cyfrowych LED
- Duża ilość programów dynamicznych z możliwością edycji koloru i prędkości
- Możliwość podłączenia przycisku dzwonkowego
- Dioda sygnalizująca tryb instalacji LED oraz poprawną pracę urządzenia
- Kompaktowa obudowa
- Wysoka jakość wykonania
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led SPIR3

Tabela 1.Współpracujące układy cyfrowe z odbiornikiem LED
| Nazwa chipu | Sygnał wyjściowy |
|---|---|
| TM1809, TM1804, TM1812 | DATA |
| SK6813 | DATA |
| UCS1903, UCS1909, UCS1912, UCS2903, UCS2909, UCS2912 | DATA |
| WS2811, WS2812, WS2813, WS2815 | DATA |
| SK6812(RGBW) | DATA |
| WS2813(RGBW), WS2814(RGBW) | DATA |
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | RGB+W (wielokolorowa z barwą białą) |
| System sterowania oświetleniem | cyfrowy |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Typ wyjść sterownika/ów | SPI (cyfrowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 5-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 10A |
| Ilość wyjść sterownika | 3 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | efekt płynącej taśmy LED |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja |
| Wymiary | 74,5 x 36 x 17 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-I7 V3.2.4, EN 62368-1; 2020+A11; 2020, |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185822 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci