Odbiornik LED triakowy (WiFi) - ściemniacz do żarówek 230VAC - 300W - Tuya - TRI-C1WR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED triakowy (WiFi) - ściemniacz do żarówek 230VAC - 300W - Tuya - TRI-C1WR, jest to niewielkich rozmiarów urządzenie odbiorcze przeznaczane do sterowania jasnością ściemnialnych żarówek LED dedykowanych na napięcie 230V. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający zmianę natężenia jasności podłączonych żarówek LED, poprzez wykorzystanie technologii WiFi, a samo sterowanie podłączonym źródłem światła odbywa się poprzez aplikację mobilną. Łączność takiego urządzenia realizowana jest również poprzez drogę radiową, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się ze urządzeniem nadawczym. Zasięg takiego połączenia wynosi do 30 metrów w terenie otwartym. Dostęp do odbiornika można uzyskać alternatywnie za pomocą systemów głosowych Amazon Alexa bądź Google Home. Współpracuje również z aplikacją Tuya. Odbiornik ten przeznaczony jest do pracy ze sterownikami serii Mi-Boxer.
Odbiornik triakowy TRI-C1WR posiada wbudowane zabezpieczenie termiczne oraz przeciążeniowe zwiększając tym samym jego bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto posiada dodatkowe wejście na przycisk zwierny umożliwiający ściemnianie/rozjaśnianie oraz włącznie/wyłączenie instalacji LED za pomocą przewodowego podłączenia. Przeznaczony do montażu na standardową puszkę fi60. Posiada również adapter umożliwiający montaż na szynie DIN TH-35.
- 230V - do żarówek ściemnialnych 230V
- Dedykowany dla ściemnialnych żarówek led 230VAC
- Dopuszczalna maksymalna moc 300W
- Zasilany bezpośrednio z sieci 230VAC
- Regulacja natężenia jasności
- Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniem ściemniającym
- Współpraca z aplikacją Tuya Smart
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home
- Dodatkowe wejście pozwalające na podłączenie przycisku zwiernego
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Zabezpieczenie przeciążeniowe oraz termiczne
- W zestawie adapter umożliwiający montaż na szynę TH-35
- Możliwość montażu w puszce fi60
Łączność odbiorników z serii Mi-Boxer, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Ponadto urządzenia z tej serii, synchronizują ze sobą sygnał oraz przekazują go do kolejnych odbiorników, zapewniając tym samym stabilne połączenie powyżej deklarowanej wartości.
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją odbiornika z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led





Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | triak (element triakowy) |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi, dodatkowo głosowo, radiowo, przewodowo (aplikacja mobilna, tuya, alexa, 2,4Ghz, przycisk dzwonkowy) |
| Typ wyjść sterownika/ów | triakowe |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 100-240V AC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | moc wyjściowa - 300W |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podtynkowo (standardowa puszka fi60) lub szyna TH35 |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dodatkowe wejście zwierne "push switch" |
| Zabezpieczenia | przeciążeniowe / termiczne |
| Wymiary | 49 x 51,4 x 25,5mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3(2019-11), ETSI EN 301 489-3 V2.3.2 (2023-01), EN 61347-2-11: 2001+A1: 2019, EN 61347-1: 2015+A1:2021, EN 62493: 2015+A1:2022, ETSI EN 300 440 V2.2.1 (2018-07) |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602184764 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


