Oprawa liniowa LED RGB+CCT (RGBWW) - 18W 1900lm 105lm/W - LL1-18
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa liniowa RGB+CCT (RGBWW) – 18W 1900lm 105lm/W – LL1-18, to wielokolorowa lampa liniowa skonstruowana w oparciu o diody LED SMD z możliwością uzyskania dowolnego koloru RGB wraz ze zmianą temperatury barwowej CCT przy pomocy sterownika Mi-Light. Oprawa liniowa charakteryzuje się nominalnym kątem światła o wartości 140 stopni oraz specjalnie skonstruowanym kloszu, który przepuszcza znaczną część światła nie powodując przy tym olśnienia. Niewielka moc oraz odpowiedni strumień świetlny 105lm/W pozwala na zastosowanie oprawy liniowej w takich miejscach jak pomieszczenia gospodarcze, biurowe a nawet domowe. Sterowanie może być zrealizowane przy pomocy pilota radiowego, panelu naściennego, sieci WiFi a nawet systemu głosowego Amazon Alexa.
- Brak efektu olśnienia
- Niewielki strumień świetlny nadający akcentowe oświetlenie
- Możliwość zmiany temperatury barwowej CCT
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Zasięg komunikacji radiowej wynosząca 30 metrów
- Możliwość przedłużenia sygnału radiowego - retransmisja
- Alternatywne sterowanie przy pomocy Wi-Fi
- Alternatywne sterowanie przy użyciu głosowych systemów
- Solidnie wykonane uchwyty montażowe ze stali 304
- Długa żywotność
Łączność oprawy liniowej z serii Mi-Light, charakteryzuje się bezprzewodową komunikacją realizowaną poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Produkty współpracujące z produktem LL1-18 , znajdą Państwo przedstawione w powyższym zestawieniu nr.1 bądź w kategorii ,,produkty powiązane".
Możliwość sterowania Wi-Fi
Aby uzyskać dostęp do sterowania poprzez sieć Wi-Fi należy zakupić odpowiedni moduł, który znajdą Państwo w zakładce ,,Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem oprawy liniowej jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Aby w pełni korzystać z tej możliwości należy zakupić dodatkowy moduł WL-BOX1, który również umożliwi bezprzewodowe sterowanie wykorzystując przy tym naszą sieć WiFi.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją oprawy liniowej LL-1-18 z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy oprawy LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 18W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (ciepła 2700K - zimna 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 1900 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 140° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak (za pomocą zewnętrznych systemów PWM) |
| Sposób sterowania | radiowo (pilot /panel) lub opcjonalnie wi-fi, głosowo |
| Zasieg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Zużycie energii | 18kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą uchwytów będących w zestawie) |
| Materiał obudowy | PC + ABS |
| Kolor oprawy | biały |
| Zastosowanie | wewnątrz i na zewnątrz |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +45 °C |
| Wymiary oprawy | 1010mm x 53mm x 51mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod EAN | 6970602181411 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci





