Oprawa punktowa LED RGB+CCT (RGBWW) typu downlight LED 9W - UGR <16 - Zigbee 3.0 - FUT084ZR
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa punktowa RGB+CCT (RGBWW) typu downlight LED 9W UGR 16 - FUT084ZR, to lampa skonstruowana w oparciu o diody LED COB o mocy 9W z możliwością uzyskania dowolnego koloru RGB wraz z możliwością zmiany temperatury barwowej CCT przy pomocy bezprzewodowej sieci WiFi wykorzystującej do komunikacji protokół zigbee 3.0. Oprawy led tego typu znajdą swoje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach takich jak pomieszczenia biurowe, gospodarcze czy przemysłowe. Budowa oprawy punktowej typu downlight LED, umożliwia wpuszczenie jej w przygotowany otwór np. w płycie karton-gips. Oprawa sufitowa Mi-Boxer współpracuje ze sterownikami led z serii Mi-Boxer. Zasilana jest bezpośrednio z sieci 230VAC.
Oprawa sufitowa FUT084ZR została skonstruowana z myślą o przyjaznym użytkowaniu dla naszych oczu. Bowiem posiada dyfuzor wraz z dioda LED COB o współczynniku olśnienia UGR 16 Zabieg ten sprawia iż emitowane światło w oprawie jest delikatne i nie powoduje efektu olśnienia, gdyż nasz wzrok nie jest na to bezpośrednio narażony. Idealnie nada się do dekoracyjnego oświetlenia z uwagi na punktową budowę soczewki o wąskim kącie światła rzędu 24 stopni oraz niskim strumieniu świetlnym na poziomie 350lm.
- Brak efektu olśnienia
- Moc oprawy rzędu 9W
- Dekoracyjny strumień świetlny na poziomie 350lm
- Wąska punktowa soczewka o kącie światła rzędu 24 stopni
- Wysoki współczynnik oddawania barw CRI >90
- Brak efektu olśnienia UGR <16
- Płynny efekt regulacji natężenia jasności (4096 poziomów)
- Możliwość zmiany temperatury barwowej CCT
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Komunikacja wykorzystująca protokół zigbee 3.0
- Zasięg komunikacji radiowej wynosząca do 50 metrów
- Wsparcie Tuya Smart
- Dodatkowe sterowanie poprzez systemy głosowe (Google, Amazon Alexa)
- Zasilanie bezpośrednio z sieci 230VAC
- Montaż umożliwiający wpuszczenie w płytę G-K
- Solidna konstrukcja wykonana z aluminium
- Długa żywotność
Łączność opraw downlight LED z serii Mi-Boxer wspieranej przez protokół zigbee 3.0, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym, jakim może być np. pilot radiowy zigbee 3.0. Zasięg takiego połączenia wynosi 50 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia.
Bramka Zigbee
Aby móc wykorzystać protokół zigbee 3.0 należy dołączyć do instalacji dodatkowy moduł ZB-BOX3.Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Bezprzewodowe sterowanie - wykorzystaj protokół Zigbee 3.0 oraz drogę radiową 2,4GHz

Nie lubisz kompromisów w technologii LED? Nowa seria sterowników marki MiBoxer ułatwi Ci wybór, ponieważ skupia uwagę na formie sterowania - łącząc ze sobą dwie metody komunikacji w jedną. Wykorzystując serie produktów MiLight ZR, możemy uzyskać kontrole nad oświetleniem LED zarówno za pomocą klasycznych pilotów radiowych led czy paneli naściennych led, wykorzystujących częstotliwość 2,4GHz oraz najnowszą technologię zigbee 3.0 pozwalającą na zsynchronizowanie wielu urządzeń ze sobą i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych.

Wsparcie urządzeń poprzez sieć Zigbee 3.0 pozwala na dodatkowe możliwości dla sterowników led, bowiem dedykowana aplikacja przeznaczona dla produktów marki MiBoxer umożliwia takie funkcje jak - ustalanie własnych scen, biorytm czy pięć różnych trybów działania takich jak - tryb nocny, czasowy, muzyczny, ruchu czy tryb nie przeszkadzać.
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem opraw downlight z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Ponadto pozwalają na zintegrowanie urządzeń zewnętrznymi systemami takimi jak Philips Hue oraz Ikea Tradfri.
Poznaj charakterystyczne cechy oprawy LED


Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 9W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (CCT 2700K do 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 350 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 24 stopnie |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >90 |
| Współczynnik olśnienia | UGR<16 |
| Zużycie energii | 9 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Ognioodporność | Nie |
| Kolor oprawy | biały / czarny |
| Materiał wykonania | stop aluminium + poliwęglan (PC) |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Sposób sterowania | wifi (zigbee 3.0) / droga radiowa (pilot/panel) / głosowo (alexa / google) |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 50 metrów |
| Zasilacz | w komplecie |
| Typ diod LED | COB |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -10 do +40 °C |
| Wymiary oprawy [mm] | fi85x60mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi75mm |
| Waga oprawy | 0.42 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, LVD, RED |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | FUT084ZR |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
