Oprawa schodowa LED - LONG do zabudowy (podtynkowo) - Stal nierdzewna - 10-14V / 24V DC - LEDIX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa schodowa LED LONG to wysokiej jakości podłużna oprawa LED, emitująca strumień świetlny ukierunkowany w dół powierzchni. Przeznaczona została do stosowania zewnątrz pomieszczeń. Wysoka hermetyczność oprawy pozwala na zastosowanie jej w środowisku narażonym na wilgoć bądź działanie wody. Ze względu na swoją budowę, idealnie sprawdzi się przy oświetleniu elewacji budynków gospodarczych bądź publicznych oraz aranżacji altan ogrodowych. Dostępna w dwóch różnych barwach światła oraz formach zasilania.
Oprawa schodowa LONG, wykonana jest z wysokiej jakości komponentów m.in. trwałej stali nierdzewnej. Zastosowane źródło światła, składające się z 12 diod firmy CREE, zapewnia wysoką skuteczność świetlną przy jednocześnie niskim poborze prądu oraz długiej żywotności diod. Oprawa produkowana jest w naszym rodzimym kraju.
- Niewielki strumień świetlny, nadający dekoracyjny akcent wnętrza
- Nowatorskie wykończenie, tworzące nietuzinkowy design
- Niesamowicie duży wybór wariantów, pozwalających na stworzenie indywidualnej oprawy*
- Wykonane są z wysokiej jakości komponentów
- Szeroka paleta kolorów obudowy oraz barwy emitowanego światła*
- Przeznaczona do montażu podtynkowego
- Zasilanie stałym niskim napięciem DC
- Rozbudowa o takie moduły jak: sterowanie radiowe oraz czujnik ruchu*
- Zwiększony poziom hermetyczności do IP56
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów.
- Niskie zużycie energii oraz długi okres żywotności do 40 tyś godzin.
- Polski produkt - 5 letni okres gwarancyjny
* - niedostępne dla tej serii opraw schodowych
Różnorodność opraw z serii LONG, pozwala na stworzenie oryginalnej i niestandardowej oprawy LED, która spełni oczekiwanie niejednej z powstałych aranżacji. Do wyboru mamy takie opcje jak: (patrz ,,Wariant wyboru) -
- Dwie formy zasilania: 10-14V DC / 24V DC
- Dwie barwy światła: biała ciepła / zimna
Stopień hermetyczności IP56
Oprawy schodowe w wersji natynkowej posiadają zwiększony stopień hermetyczności do IP56.
Grupa LEDIX w której znajduje się oprawa schodowa LED, tworzy inteligentny system oświetlenia, który swoim zamysłem tworzy pełną swobodę w doborze i stworzeniu dogodnej dla siebie oprawy schodowej LED. To doskonałe rozwiązanie, łączące ze sobą atrakcyjne wykonanie oraz innowacyjne rozwiązania, pozwalające na funkcjonalne użytkowanie opraw LED schodowych.
System ogniw fotowoltaicznych PV (dodatkowa funkcjonalność)
Oprawa schodowa z przystosowaniem do systemu ogniw słonecznych, pozwala na bezproblemową współprace ze standardowymi panelami fotowoltaicznymi PV. Zastosowanie takiego rozwiązania, pozwoli na wykorzystanie opraw schodowych w różnego rodzaju altanach, ogrodach czy domkach letniskowych, gdzie dostęp do typowej instalacji elektrycznej jest niemożliwy. Przygotowane specjalne zestawy w sprzedaży, umożliwiają stworzenie całej instalacji opartej na darmowej i ekologicznej energii. Każda z zakupionej oprawy schodowej przystosowanej na niskie stałe napięcie, posiada ten atrybut. W przypadku opraw z serii LONG, system ten występuje tylko w oprawach na napięcie 10-14VDC.
Podwyższony stopień hermetyczności (dodatkowa funkcjonalność)
Oprawa z serii LONG, posiada zwiększoną odporność na wilgoć. Stopień hermetyczności w oprawach wynosi IP56, dzięki czemu mogą być zastosowane w pomieszczeniach, które narażone są na wilgoć.
Tabela 1. Informacje dla opraw z serii LONG
| Symbol | Wersja | Cecha | Napięcie | Barwa | Pobór mocy |
|---|---|---|---|---|---|
| 15-211-21 | Podtynkowa | Standard | 10-14V DC | Biała zimna | 1,44W |
| 15-211-22 | Podtynkowa | Standard | 10-14V DC | Biała ciepła | 1,44W |
| 15-231-21 | Podtynkowa | Standard | 24V DC | Biała zimna | 2,16W |
| 15-231-22 | Podtynkowa | Standard | 24V DC | Biała ciepła | 2,16W |
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 10-14VDC / 24VDC (w zależności od wyboru) |
| Moc znamionowa | barwa ciepła: 1,44W / barwa zimna: 2,16W |
| Barwa światła | ciepła 3100K / zimna 5500K (w zależności od wyboru) |
| Strumień świetlny | barwa ciepła 12lm / barwa zimna 60lm |
| Kolor obudowy | stal nierdzewna |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 (Klasa 1B) |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Stopień hermetyczności | IP56 |
| Średnia trwałość znamionowa | 40000h |
| Zabudowany czujnik ruchu | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Montaż | do zabudowy (podtynkowo) |
| Materiał | stal |
| Wymiary | 340mm [263,2mm] x 60mm x 17,3mm [50mm] (szer. wys. gł.) |
| Waga | 110g |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | LED11521122 |
| Kod EAN | 5903669080138 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

