Oprawa sufitowa RGB+CCT (RGBWW) typu downlight LED 9W - FUT061
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa sufitowa RGB+CCT (RGBWW) typu downlight LED 9W - FUT061, to lampa skonstruowana w oparciu o diody LED SMD z możliwością uzyskania dowolnego koloru RGB wraz z możliwością zmiany temperatury barwowej przy pomocy sterownika. Oprawy tego typu znajdą swoje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach takich jak pomieszczenia biurowe, gospodarcze czy przemysłowe. Budowa oprawy typu downlight LED, umożliwia wpuszczenie jej w przygotowany otwór np. w płycie karton-gips. Oprawa sufitowa Mi-Light współpracuje ze sterownikami z serii Mi-Light.
- Możliwość zmiany temperatury barwowej CCT
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Zasięg komunikacji radiowej wynosząca 30 metrów
- Możliwość przedłużenia sygnału radiowego - retransmisja
- Alternatywne sterowanie przy pomocy Wi-Fi
- Alternatywne sterowanie przy użyciu głosowych systemów
- Montaż umożliwiający wpuszczenie w płytę G-K
- Długa żywotność
Łączność opraw typu downlight z serii Mi-Light, charakteryzuje się bezprzewodową komunikacją realizowaną poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Produkty współpracujące z produktem FUT068, znajdą Państwo przedstawione w powyższym zestawieniu nr.1 bądź w kategorii ,,produkty powiązane".
Możliwość sterowania Wi-Fi
Aby uzyskać dostęp do sterowania poprzez sieć Wi-Fi należy zakupić odpowiedni moduł, który znajdą Państwo w zakładce ,,Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem oprawy downlight jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Aby w pełni korzystać z tej możliwości należy zakupić dodatkowy moduł WL-BOX1, który również umożliwi bezprzewodowe sterowanie wykorzystując przy tym naszą sieć WiFi.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją oprawy dowlight LED FUT061 z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy oprawy LED
Obudowa wykonana z aluminium, pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności odprowadzania gromadzącego się ciepła podczas pracy urządzenia. Rozwiązanie to zapewnia, zwiększoną żywotność diod SMD, przez co oprawa staje się dużo bardziej praktyczniejsza oraz trwała. Uchwyty montażowe zawarte w komplecie, pozwalają na wpuszczenie oprawy w płytę karton - gips za sprawą rozpierających się klipsów. Uchwyty te wykonane są ze stali nierdzewnej, przez co są trwałe oraz odporne na powstająca korozje. Klosz w oprawie został skontrowany w taki sposób aby nie powodował efektu olśnienia, dzieje się tak poprzez zastosowanie mlecznego klosza rozpraszającego światło.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 9W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (CCT 2700K do 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 720 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zużycie energii | 9 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Ognioodporność | Nie |
| Kolor oprawy | biały |
| Materiał wykonania | stop aluminium + poliwęglan (PC) |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Sposób sterowania | droga radiowa (pilot / panel) lub przez wi-fi, głosowo |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 30 metrów (z możliwością wydłużenia poprzez zastosowanie kolejnej oprawy) |
| Zasilacz | w komplecie |
| Typ diod LED | SMD |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Znamionowa trwałość lampy | >50000h |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymiary oprawy [mm] | fi138x40mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi110-125mm |
| Waga oprawy | 0.2 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | FUT061 |
| Kod EAN | 6970602180629 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci





