Panel LED naścienny - CCT - 1 strefowy - 230VAC - T12-K(B)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED naścienny - CCT - 1 strefowy - 230VAC - T12-K(B) - to obrotowy sterownik LED w formie bezprzewodowego panelu naściennego, który dedykowany jest dla instalacji LED ze zmienną temperaturą barwową (np. taśma LED CCT). Panel naścienny T12-K(B) umożliwia pełną kontrole w postaci załączania oraz wyłączania wraz z uzyskaniem dostępu do ściemniania oświetleniem LED i zmiany temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K przy użyciu obrotowego potencjometru. Panel naścienny pozwala na kontrole jednej z dostępnych stref przy użyciu bezprzewodowej drogi radiowej opartej o częstotliwość rzędu 2,4GHz, charakteryzującej się zasięgiem komunikacji na poziomie 3010 metrów wraz z jego rozszerzeniem wykorzystując do tego retransmisje sygnału radiowego. Panel naścienny LED posiada na wyjście DMX512 umożliwiające przewodowe podłączenie odbiornika bazującego na tym systemie sterowania.
Panel naścienny T12-K(B) charakteryzuje się wpustowym montażem przeznaczonym do standardowej puszki fi60. Zasilanie natomiast realizowane jest poprzez doprowadzenie stałego napięcia bezpośrednio z sieci 230VAC. Posiada nowoczesne wykończenie w kolorze czarnym. Wysoka jakość zastosowanych komponentów zapewnia długą żywotność i jest poprzedzona pięcioletnim okresem gwarancyjnym.
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Dedykowany dla oświetlenia ze zmienną temperaturą barwową
- Jedna strefa do wykorzystania
- Zasilanie bezpośrednio z sieci 230V AC
- Szklany panel naścienny
- Obrotowy potencjometr umożliwiający ściemnianie led oraz zmianę temperatury barwowej
- Płynne ściemnianie PWM bez efektu skokowego
- Komunikacja radiowa wykorzystująca częstotliwość 2,4GHz
- Alternatywne wyjście dedykowane dla instalacji opartej o system DMX512
- Zasięg komunikacji wynoszący 10 metrów (możliwość retransmisji)
- Możliwość przypisania nieograniczonej ilości odbiorników LED
- Dwutorowa sygnalizacja - akustyczna oraz optyczna
- Budowa przystosowana do puszki fi60
- Nowoczesny design
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Poznaj serie produktu - Panele naścienne nowoczesne
Seria nowoczesna to forma paneli naściennych dedykowanych dla oświetlenia LED, które posiadają w swojej budowie obrotowe pokrętło wraz ze szklanym panele naściennym. Ściemniacze LED w tej formie cechują się praktyczną ergonomią sterowania led, ponieważ niewielkie pokrętło odpowiedzialne jest za cały dostęp do oświetlenia LED. Niezależnie od zastosowanego źródła światła - włączanie/wyłączanie czy ściemnianie/rozjaśnianie oraz zmiana temperatury barwowej czy koloru realizowane jest poprzez jeden przycisk. Szeroka paleta wyboru nowoczesnych ściemniaczy LED czy sterowników LED poprzedza wybór rodzaj wykończenia pomiędzy białym a czarnym kolorem. Niezależnie od serii panele naścienne Skydance, charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie wysokiej klasy komponentów.
Bezprzewodowa forma komunikacji – eliminacja kluczowych wad
Urządzenia korzystające z bezprzewodowej komunikacji bazującej na drodze radiowej o określonej częstotliwości muszą w pełni precyzyjnie odbierać wysyłany sygnał i przekazywać go na wyjście urządzenia. Niestety sygnał ten często narażony jest na różnego typu zakłócenia wynikające z zewnętrznych czynników przez co zastosowanie większej ilości odbiorników LED było niegdyś kłopotliwe. Rozwiązaniem jakie oferują przedstawione produkty jest niewątpliwie automatyczna synchronizacja sygnału radiowego wraz z jego ponowną retransmisja. Pozwala to na jednoczesne załączanie wielu odbiorników bez efektu opóźnienia. Szczególnie jest to ważne w wielokolorowym oświetleniu LED, gdzie synchronizacja sygnału odgrywa kluczową role w ustalonych programach dynamicznych. Retransmisja natomiast zwiększa podstawowy zasięg komunikacji, co niewątpliwie zwiększa praktyczność instalacji LED.
Odkryj unikalne funkcje pilotów do LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | panel naścienny |
| Typ instalacji | CCT (ze zmienną temperaturą barwową) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo oraz dodatkowo przewodowo (2,4Ghz / DMX512) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 100-240V AC |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 10 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Szklany panel | tak |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podtynkowo (standardowa puszka fi60) |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | obrotowe pokrętło |
| Wymiary | 86 x 86 x 48 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED / EN301 489, EN 62479 / EN60950 / EN300 328 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5903271050628 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci







