Panel LED naścienny - Mono/CCT - 4 strefowy - 2x1,5V - K0S(B)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED naścienny - Mono/CCT - 4 strefowy - 2x1,5V - K0s(B), to bezprzewodowy panel radiowy w formie mobilnego przycisku, umożliwiający ściemnianie bądź rozjaśnianie wraz ze zmianą temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K instalacji LED złożonej z monochromatycznych taśm LED bądź taśm LED CCT ze zmienną temperaturą barwową LED. Sterownik do LED K0s(B) umożliwia sterowanie od jednej do czterech stref jednocześnie przy pomocy obrotowego potencjometr znajdującego sie na obudowie sterownika LED K0s(B). Komunikacja sterownika LED K0s(B) obywa się poprzez drogę radiową o częstotliwości 2,4GHz. Takie połączenie pozwala na bezprzewodową komunikację w zakresie 30 metrów w ternie otwartym. Ściemniacz K0s(B) przeznaczony jest do montażu natynkowego za sprawą magnetycznego uchwytu. Można go dowolnie demontować i używać jako przenośne urządzenie. Urządzenie to zasilane jest dwoma bateriami 1,5V AAA. Obudowa wykonana w kolorze czarnym.
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Załączanie oraz wyłączenie poszczególnej strefy oświetlenia LED
- Załączanie oraz wyłączenie wszystkich stref oświetlenia LED
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie poszczególnej strefy oświetlenia LED
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie wszystkich stref oświetlenia LED
- Regulacja temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K dla poszczególnej strefy oświetlenia LED
- Regulacja temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K dla wszystkich stref oświetlenia LED
- Dedykowany do instalacji LED MONO/CCT
- Cztery strefy do wykorzystania
- Obrotowe pokrętło umożliwiające sterowanie taśmą LED
- Płynna regulacja natężenia jasności
- Możliwość zmiany temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K
- Komunikacja bezprzewodowa oparta na częstotliwości 2,4Ghz
- Zasięg radiowy wynoszący do 30 metrów
- Zasilanie poprzez dwie bateria AAA 1,5V
- Delikatne podświetlenie diody ukazujące prace urządzenia
- Szybki montaż wraz z bezinwazyjnym demontażem
- Obudowa wraz z magnetycznym uchwytem
- Niewielkie wymiary oraz estetyczne wykonanie
- Kolor czarny
Radiowa łączność, jaką cechuje się panel naścienny, umożliwia bezprzewodowe sterownie na poziomie 30 metrów w terenie otwartym. Komunikacja oparta na częstotliwości rzędu 2,4GHz zapewnia stabilną oraz zsynchronizowaną pracę zastosowanego oświetlenia LED.

Bezprzewodowa droga radiowa jaką charakteryzują się owe panele naścienne, zapewnia komfortowe sterowanie oświetleniem LED w zasięgu 30 metrów w terenie nie narażonym na zakłócenia. Zwiększenie sygnału radiowego w instalacji jest możliwe przy pomocy zastosowaniu kilku urządzeń odbiorczych przypisanych do jednej strefy. Urządzenia te, charakteryzują się przesyłem otrzymanego sygnału do kolejnego urządzenia, zwiększając tym samym zasięg sterowania instalacją LED (Dystans pomiędzy odbiornikami nie może być większy niż 30m). Ponadto posiadają magnetyczny uchwyt który ułatwia demontaż przedniej części panelu. Panele LED z tej serii wykonane są w różnych wariantach kolorystycznych takich jak biały czy czarny
Opis przycisków - panel naścienny LED miBoxer K0s(B)

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | panel naścienny |
| Typ instalacji | 2w1 z możliwoscią wyboru (MONO/ CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | od 1 do 4 stref |
| Napięcie znamionowe | 2x bateria 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Uchwyt naścienny pilota | nie |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | obrotowe pokrętło |
| Wymiary | 86 x 86 x 31 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602186041 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci